Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szexuálisan zaklat az exem?

Figyelt kérdés

Ő volt a kamaszkori szerelmem, együtt voltunk hat évig, de a végén kiderült hogy össze vissza csalt, meg amúgy sem szerettem már mert gyakran csúnyán beszélt velem, megbántott, erőszakosan viselkedett (nem velem csak úgy általánosságba) Egy éve szakítottam vele és azóta nem keresett, de most megtudta hogy összejöttem valakivel és azóta nem hagy békén. Állandóan hívogat, ha meglát az utcán utánam jön, beszólogat. Nemegyszer előfordult olyan is hogy átjött hozzánk mikor csak én voltam otthon, nem akartam beengedni de belökte az ajtót és elkezdett ölelgetni, meg akart csókolni, benyúlt a ruhám alá. De ezt is kb. úgy mintha csak vicc lenne az egész, amikor elkezdtem kiabálni akkor abba hagyta, de azt mondta hogy egyszer úgy is vissza fogom fogadni. Már ezerszer elmondtam neki hogy semmi esélye nem tudom mit tehetnék még. :S

22/L


2016. jan. 10. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel.


Másrészt ne nyiss ajtót neki.

2016. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Ott a pont.
2016. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy jelentsd fel. Ez nagyon beteg viselkedés.
2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenben részem és sajnos addig én sem léptem, míg nem lett belőle sokkal súlyosabb probléma.


Még most jelentsd fel vagy legalább szólj mindenkinek, akinek csak lehet a környezetedben, hogy hogyan viselkedik!

2016. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel,és kérj távoltartásit.
2016. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem akartam beengedni de belökte az ajtót és elkezdett ölelgetni, meg akart csókolni, benyúlt a ruhám alá"


Tehát magánlaksértés és zaklatás.

Tessék elbattyogni a rendőrkapitányságra és Kovács őrmesternek elmesélni a dógokat.

2016. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!