Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan szinte nap mint nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan szinte nap mint nap rámír, de alig-alig ír valamit, ha nem tartanám a szót akkor üres beszélgetés lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem keresgetem a témát, csak én rartom fent a beszélgetést és ez nagyon zavar, ha megkérdezem milyen napja volt, vagy mit csinált lezavarja, hogy szokásos... És csak felhúzom magam vele, mikor szóvá tettem akkor egy darabig jobb volt, de ennek így nincs értelme...

Ha nem akar beszélgetni akkor minek ír rám minden nap? 10ből 1x írok rá, maradék 9 mindig az ő kezdeményezése...

Amúgy nagyon szerettem vele beszélgetni, mikor még normálisan válaszolt


2016. jan. 10. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
egyoldalú a dolog ez kuka
2016. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek irogat rám?? Hogy idegesítsem?
2016. jan. 10. 20:54
 3/7 A kérdező kommentje:
-m *n
2016. jan. 10. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
qrni akar
2016. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik neten nem képesek értelmes kommunikációra, élőben viszont annál inkább. Azt javaslom beszéljetek meg egy találkozót, aztán hátha választ kapsz a kérdésedre.
2016. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így. :D

A srác élőben az a típus volt, hogy be nem áll a szája, neten meg semmi értelmes kommunikációt nem lehetett vele folytatni. Minden nap rámírt, sőt ha nem írtam vissza egy-két órán belül már kérdőjeleket küldözgetett, de semmi mindig én írtam több mondatos üziket ő meg szavakat. Kinek van ehhez kedve? Nekem k.urvára nem. Aztán én is elkezdtem szavakat írogatni amíg meg nem halt a beszélgetés, akkor meg az volt a baja miért nem mesélek.

Na ő vaalhol itt rontotta el velem. 0-24-ben elvárta hogy beszéljek neki, de nem írt volna semmi értelmeset. :D

2016. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki, majd abbahagyja egyszer.

Keress olyat, akivel MOST tudsz jókat beszélgetni.

2016. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!