Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fuggok a paromtol, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuggok a paromtol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok, a parom 25 eves. 4 honapja vagyunk egyutt..

2 kapcsolatom volt elotte, az elso 2 evig tartott es az exem allandoan megcsalt es hazudott. Utana volt egy 1 eves kapcsolatom, a fiu ugy alazott ahogy tudott. Ne kerdezzetek miert maradtam veluk mert nem tudnek ra valaszolni.

Nagyon boldog vagyok most de a problemam az hogy nem mutatom ki hogy mit erzek. Nem bujok, nem csokolom meg, soha nem mondtam meg hogy szeretem.. O mondta mar de nem valaszoltam csak hummogtem vagy mosolyogtam szoval mar nem mondja.

Tenyleg szeretem de betegesen fuggok tole. Egesz nap varom hogy mikor jon ertem, nem is megyek sehova csak varom hogy jojjon es egyutt legyunk..

Eleg fura a kapcsolatunk, mivel en eleg rideg vagyok ezert nem szoktunk romantikazni csak fozunk, nevetunk, szexelunk. Nem visz soha sehova pedig anno mindenhova vitt magaval, a szex is gyakrabban van es sokkal tobbet dolgozik.. Bar leet csak en krealom magamnak a problemakat de felek hogy elveszitem.

Mit tegyek? Segitsetek!


2016. jan. 10. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Érzelmileg függesz Tőle vagy egzisztenciálisan is?

Szerintem Ő is érzi rajtad, hogy nem nyíltál meg előtte és nem erőlteti a dolgokat, de ez csak időleges.

Beszéltetek a múltban történtekről?

Ha gondoskodik Rólad akkor nem fog elhagyni, inkább attól félhetsz hogy kisajátít és egyáltalán nem fogtok eljárni sehova. Ez csak Rajtad áll, merjél nyitni, szervezz programokat, mond el neki mit szeretnél és bízzál benne.

HA nem tudsz benne megbízni ne legyél vele, mert annak semmi értelme!!!

37F

2016. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erzelmileg fuggok tole. Szeretne hogy hozza koltozzek de en ezt korainak tartom..

Bizok benne, o az egyetlen idaig aki meg nem bantott meg es keptelen vagyok elhinni, hogy szeret es ahj! :(

Almaban mindig nyul ertem, bujik es keres de ez gondolom tudatalatti dolog, ha ebren van eleg ovatos. Ha megyunk valahova autoval akkor mindig a terdemre fekteti a kezet de olyan fura lesz a hangulat es rogton elhuzza.. Megszeretnek nyilni, most is itt fekszik mellettem es csak nezem es erzem az illatat, nagyon szeretem!

Beszeltunk mar errol de csak par szoban.. megfogalmazni se tudom miert vagyok ilyen zarkozott.

2016. jan. 10. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen neked kéne dolgoznod. Simogasd, bújj, hagyd hogy megfogjon, hogy bújjon. Ez a megoldás. Ha szereted. Magadban kell lerendezned.
2016. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!