Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon őrült ötlet egy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon őrült ötlet egy azt kérni a páromtól, hogy kötözzön ki és csiklandozzon?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni, milyen az, amikor nem tudom elmenekülni a csikizés elől. Egyébként szoktuk egymást csikizni.
2015. jan. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. De akkor a párodnak erősnek kell lennie, hogy akármennyire könyörögsz is, ne engedjen el :) Kellemes időtöltést :)


17/L

2015. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a YouTube-on is vannak ilyen témájú videók:

https://www.youtube.com/watch?v=Kl2RiRxIR4I


17/L

2015. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó nem kell kikötözni! Ilyet mi is játszottunk a barátnőmmel annó. Elég annyi, hogy te a hátadon fekszel a fiú rajtad ül és egyik kezével mind a kettő csuklódat lefogja a fejed felett, a másikkal meg csiklandoz. Nem kell hozzá nagy testierő a férfi részéről, mert mivel ő van felül csupán a súlyával könnyedén le tudja szorítani a lányt.
2015. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is szoktuk a barátnőmmel, persze a lefogás működik amikor csak hülyülünk, úgyis mindig az lesz a vége.

de sokkal izgalmasabb amikor teljesen ki van kötözve, terpeszben a csaj. olyankor a totális kiszolgáltatosság egy kis pluszt ada a dologhoz, meg két kézzel jobban lehet csikizni, változatosabb helyeken... de ez már bdsm kicsit :D van olyan kínzás ez is mint amikor valakit jól elvernek v viaszt csepegtetnek rá. sőőőt...

2015. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy borzasztó esős időben hangulat javulás reményében kezdtünk hülyülni. Társasjátékozni, ahol a barátnőm sokat csalt. Egyszer meguntam, és a bordáit elkapva, jól megdögönyöztem, csikiztem. Hát nem menekült el, hanem csak önfeledt nevetésbe kezdett, szinte kinevetett, hogy ez nem bünti, hanem jó! Aztán megkérdeztem, akkor is nevetni fogsz, ha kikötözlek, és amig kapsz levegőt, csikizlek? Próbáld ki, mert olyan soká nem csikiztek még. Ki fogom bírni, nem hiszek a halálra csikizésben, én legalább is!

És tényleg! Megszakításokkal, evés, ivás és szexel váltakozva egész nap hancúroztunk. Este fantasztikus hangulatban álomra szenderültünk!

2022. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!