Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észre vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Év eleje óta nagyon tetszik egy srác,és én azt hittem hogy én is bejövök neki,mert 1x-2x szemeztünk,ez decemberben volt,de azóta semmi,mintha a világon se lennék,szóval tuti hogy félreérthettem vmit.Április 30.án ballag,utána már nem hiszem hogy fogjuk látni egymást.Szerintetek mit kéne tennem,ha nem én akarom meghódítani őt,de mégis észrevegyen,és megtetszek neki?Nagyon szorít az idő:S

16/l


2010. márc. 26. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert a korodbeli srácok nagyon válogatósak. A Lady Gaga utánzatok jönnek be nekik. Próbálj meg egy társaságba verődni vele, a középpontba kerülni kicsit, hogy felkeltsd az érdeklődését. Vagy legyél kicsit nyájas az egyik haverjával. Tégy úgy, mintha tetszene a haverja. Az ilyenek könnyen előcsalogathatják a féltékenységet.:) 22/f
2010. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hordj láthatósági mellényt. Vahy kiabáld, hogy csokiért pipa. Garantáltan felkelted az érdeklődését! :D

[link]

2010. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol vagy helyileg? Van egy lány akivel én is szemeztem, egy a millióhoz az esélye annak, hogy egymással szemeztünk, de hátha. Ja és pont Ápr. 30-án ballagok.
2010. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

18:23

Inkább én kérdezek.Hány éves vagy?:)

2010. márc. 26. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy terhes vagy.
2010. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18:23 vagyok:

19

2010. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Húú,hát akkor megvan az esélye hogy te vagy az a srác:)

Amúgy azért kérdeztem,mert azt hittem hogy te 18 vagy.

Egyébként Székesfehérvárra járok suliba:)

2010. márc. 26. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jött össze.:D Kecskemét
2010. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kár:)
2010. márc. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!