Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg? Mit csinálhatnék, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Kb 2 héttel ezelőtt voltam strandon és volt ott egy férfi a kislányával,ketten voltak. Kicsit félénk vagyok,ezért csak néha-néha pillantottunk egymásra. Ez igy abba is maradt ez a dolog,azthittem többet nem is látom. Viszont tegnap is voltam strandon 5 sráccal (az egyik a bátyám volt) azért mentem el vele. Ott volt az a bizonyos férfi is,de most egyedül volt. Megkérdezte le teheti-e a mi padunkhoz a cuccait,pont egyedül voltam mondtam h igen pesrze. Párszor mosolyogtunk egymásra,de kb egésznap max 3szor,mert féltem közeledni hozzá még szemmel is.. de mondhatni többször néztük egymást. Remélem emlékezett rám a multkorrol. Meg az hogy 5 sráccal látott sztem ez eléggé elbizonytalanithatta. viszont sokat voltam egyedül amig a többiek söröztek. nekem nem volt kedvem menni inkább napoztam. Na most szerintetek mit csináljak,ha ujra találkozunk? én 18 éves lány vagyok ő sztem olyan 30 éves körüli lehet.
2011. jún. 24. 13:51
 1/7 anonim válasza:
Ne csinálj semmit. Felesleges kikezdeni egy olyan férfival akinek kislánya van.
2011. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már miért lenne felesleges?

És ha elvált,de attól még egy nagyon rendes ember?

Nekem tetszett,ahogy a kislányával bánik és engem ez nem zavar. Most akkor neki ne legyen élete,mert gyereke van? Vagy nem értelek.. :)

2011. jún. 24. 13:58
 3/7 anonim válasza:
Nem tudhatod, hogy elvált e. Ha az, akkor végülis azt csinálsz amit akarsz. És nem azt mondtam, hogy ne legyen élete csak nekem furcsa hogy egy 18éves lánynak egy gyerekes férfi kell.
2011. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van,nemtudhatom. De a jelek arra mutatnak.. Hisz ketten van a kislányával vagy ha ő nincs vele akkor egyedül,szerintem csak néha találkozhat vele.

Na m1 nem megyek bele a vitába,mert nem ez volt a kérdés.

2011. jún. 24. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit, majd ő beszél. Felnőtt, tapasztalt férfi, tudja mikor mit kell mondani :)
2011. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De mi jó 1nálad sokkal idősebb férfiban?

Ezt soha nem fogom megérteni.

2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érettebb,mint a korombeliek.. probáltam már 19,21 évesekkel is,de mind befucssolt,ez van sajnos. Viszont egy 31éves férfival voltam 2 évig. :)
2011. jún. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!