Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám az egész? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám az egész? Nekem kellene keresnem?

Figyelt kérdés

Vagy három hónapja ismerkedünk egy sráccal. Eleinte minden jól ment, tökjól elvoltunk, jó pár randin is túl voltunk, számtalanszor fel is jött hozzám. Szinte minden nap beszéltünk, mindig keresett. Néha én is hívtam, persze jóval kevesebbszer mint ő, de azért kerestem én is, hogy ne higgye azt, hogy nekem közömbös. sokszor céloztam is rá, hogy találkozzunk, de volt, hogy konkrétan én hívtam el. Bár nem voltunk együtt, karácsonyra is megleptem egy kis ajándékkal.

Viszont vagy két hete már nem úgy viselkedik, mint eddig. Van, hogy napokig nem keres, és volt,hogy az sms-re se válaszolt amit írtam neki. Azzal magyarázta, hogy fáradt volt, ne haragudjak. Viszont azóta is ilyen furcsa. Mindenki azt mondja, hogy hagyjam, mert nem gondolja komolyan, és vagy csak szórakozik vagy már nem akar semmit. Azt mondják, ne keressem, tartsak kis távolságot. Hétvégén amikor hívotta telefont sem vettem fel, kíváncsi voltam, hogy reagál. Azt hittem ír, vagy keres majd újra, de nem. Másnap hívott, akkor felvettem de azt se kérdezte hol voltam vagy miért nem hívtam vissza. Azóta már eltelt két nap, hívott egyszer de szintén nem vettem fel. Pedig rettentően hiányzik, szívem szerint felhívnám, mert félek, hogy az a baja, hogy én nem kerestem elégszer. De mindenki azt mondja, hogy ne, hanyagoljam inkább mert neki kellene keresnie. Amúgy mióta nem beszéltük, egyszer minden nap felhívott, de nem vettem fel, mert már össze vagyok zavarodva. Nem tudom én sem, hogy mit akarok. Szeretném, vágyom rá. De bennem van az is amit mondanak.


Szerintetek jó ötlet lenne, ha felhívnám és elmondanám , h nekem mi a bajom és megbeszélném vele? Vagy tényleg nem akar semmit és hagyjam?


2016. jan. 11. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha valami nem jó, akkor azt meg kell beszélni, és akkor mindenki tisztán lát.
2016. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, kicsit megmosolyogtam, mert én is ugyanebben a szituációban vagyok, mint Te, csak én pasi vagyok :)


Én pont emiatt nem keresem már a leányzót, ez a nem veszem fel a telefont és semmilyen módon nem reagálok, ez elég rossz döntés volt. Gondolj csak bele, Ő mit gondol most? Azt, hogy leszarod, már elnézést. Minek teperjen, ha úgy gondolja, hogy nem érdekel Ő téged.


Ez a neki kell keresnie, hm kinek mi, 2016-ot írunk, nem szégyen, ha keresed, de ráadásul még keres is téged, csak nem veszed fel neki!!!! :D


Tessék szépen felhívni és megbeszélni, hogy kinek milyen igényei vannak a kapcsolattartást illetően vagy akár a továbbiakban, hogy valamiért meggondolta magát vagy valami más van-e a dologban.

2016. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem ok nélkül hív téged naponta, bár nem értem mire jó ez a huzavona, hogy szeretnél vele beszélni, de mégsem veszed fel sokadjára. Még 1-2x oké megnézheted a reakcióját, viszont ha állandóan azt mutatod felé, hogy nem érdekel téged, akkor mit szeretnél meddig teperjen?

A férfiak különbözőek, van aki ha többet kezd érezni akkor megrémül és azt várja, hogy a másik még inkább nyisson felé, és ezáltal meggyőzze, hogy érdemes lenne kapcsolatot létrehozni.

Egyébként igen, a legtisztább az lenne, ha rendeznétek egymással a szándékaitokat, mert szerintem egyikőtök se tudja, hogy mit akar a másik. Ráadásul te például jelenleg teljesen ellentétes dolgokat mutatsz ki, mint amiket valójában érzel.

2016. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb a srác leszarva érezheti magát, rettentő rossz döntés, hogy nem veszed fel a telefont, mi ez az óvodás játék...

és persze nem fog egy nap 5x csörgetni, mert az meg már zaklatás lenne, felhívott, gondolta láttad, akarsz beszélni visszahívod. De te nem hogy nem hívod vissza, hanem következő alkalommal se veszed fel. Na jó egyszer felvetted a két alkalom között fantasztikus, az egész olyan áhh...

2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod Kedves van egy aranyszabály.....ha egy Nő nem viszonozza azt az energiabefektetést amit egy srác önként és dalolva megelőlegez egy kapcsolat kezdetén, akkor a srác egy idő után elgondolkodik azon, hogy vajon van-e ennek értelme.....ennél a srácnál ez ennyi ideig tartott.

A közömbössége származhat abból, hogy megismerkedett valaki mással, vagy hogy rájött arra, hogy a kapcsolatotok nem halad előre és belefásult abba, hogy ezt tovább folytassa.

Tudod marha szar egyedül tolni a szekeret miközben a másik rajta ül és osztja az észt.....ha akarsz valamit ettől a sráctól akkor pattanj le róla és segíts neki tolni...de legalább kérdezz meg tőle hogy miben segíthetnél.

A trükközéssel annyit fogsz elérni, hogy megunja és tovább lép....a helyében már rég ezt tettem volna. Ha veszi a fáradságot hogy felhívjon, és Te nem veszed fel, onnantól kezdve Neked kéne teperned hogy visszahívjad....és nem neki kéne üzeneteket küldeni. Fordítva ülsz a lovon kedves, de szerintem ezt Te is tudod!!!! Azok rendkívül jó tanácsolat gondolom a barátnőidtől kaptad.....kívánom hogy egyszer Ők legyenek hasonló helyzetben.

37F

2016. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ő kéne keressen? De, ha keres akkor meg nem veszed fel. Fuck logic, de tényleg XD
2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!