Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom kiverni a fejembol, ha egyszer tudom, hogy lehetetlen az egesz?

Figyelt kérdés

5 eve vagyok teljesen belebolondulva egy pasiba. Tudtam, hogy sokat csajozik, de mind remeltem, hogy hatha en komolyabban erdeklem.

Most osszejott 2 honapja egy lannyal, akivel semmit nem ereznek egymas irant, eljarkalnak ossze-vissza, meg kufircolnak. Ugyanakkor a csajtol ha nem kap semmit van egy masik csaj, akit felhiv es az maris all a rendelkezesere.

Tudom, hogy ha lenne is koztunk valami ossze-vissza csalna engem is, illetve csak kihasznalna.

De megis akkor miert erdekel,miert nem tudom elfelejteni,hiaba akarom?

22L


2015. dec. 18. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már felb asz. :S Ezek után kéne? Egek.
2015. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem volt köztetek semmi és 5 éve "szereted"?Ez màr beteges,ne is haragudj. Magadat is minősìted,hogy neked ilyen pasi kell. Ennyi az igényed. Na,az ilyen esetek utàn(mert àltalàban idő kérdése és jön a d**ás), jön a gyakori kérdéseken,hogy "minden pasi aljas szemét òcska sz***zi" ,ami meg még jobb:" miért nem talàlok egy aranyos pasit?Èn aranyos pasit akarooooook"!!!!

A kérdésedre màr az elején vàlaszt adtam:beteges és ezt akarod.

2015. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éreznek egymás iránt semmit, de járnak és szeretkeznek. Ezt hogy gondolod?
2015. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért érdekel mert nem lehet a tied. Viszont ne is akard, hogy a tied legyen mert ahogy leírtad sajnos téged is ugyanúgy össze-vissza csalna mint a mostani "barátnőjét".

Te ennél sokkal többet érdemelsz!!

2016. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teged is a jatekszereve akar tennis ahogy a 2 lanyt. A celja h mind a harmotokat dugjon sztem es gondolom beszelget veled meet this tetszel neki de o is meg amaz is. Nemazert de ez egy aljas fereg direkt jatszik as erzelmeitekkel de nehogy bekajald mar. 5 eve es azota hang lannyal volt mar? Na? Adj teret ma's fiuknak is.. Mostmar be pazarold as idod ma's valami egeszen mast turns nyujtani vanak job csavok is hagy csinalja.. As ilyen ugyse fog kelleni senkinek seem milyen ferj lenne hagyjal.. Hagyd Ott! 23/F
2016. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!