Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En egy 23 eves srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En egy 23 eves srac vagyok aki egyedul el a baratnom 16 eves es ott akarja hagyni a sulit es ezt az annya nem nagyon akarja mert azt hiszi hogy en beszeltem ra holott eszem agaba se volt azt mondta hogy szetszedtem a csaladot ezzel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tehetun ezugyben !? magantanulo szeretne lenni de aztsem engedi neki meg letagadta ot Hozzam akar koltozni es onnan jarna suliba torvenyesmodonakarnank megcsinalni ezt ezert kerem a segitseget van munkahalyem elbirom latni es kiiskolaztatni is!

#evesen elköltözés #letagadas
2016. jan. 11. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szereti a családját?

Nem akar majd dolgozni egyáltalán?

Örökre együtt akartok lenni vagy amíg jó együtt?

Mi a kapcsolat alapja? Szex, szerelem, szeretet?

2016. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha a kérdező elakarja tartani és iskoláztatni is akkor nyilván szeriti is és nem csak a sexért van vele
2016. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy süt belőled az értelem.
2016. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többször nekifutottam a kérdésnek. Annyira rossz a helyesírásod, a megfogalmazásod, hogy nem sikerült kihámozni szinte semmit, mit is akarsz. Én szégyellném magam 23 évesen.

Mindketten fiúk vagytok, és szexpartnerek? Magántanuló lehet a barátod, ha megfizeti. Már nem iskolaköteles egyébként. A mama (és ha van papa) még két évig felel a gyermekért. Az ő szava dönt. Ha nagyon rosszul nevelné a gyerekét, akkor a gyámügy léphetne közbe. A gyermeknek nem tetsző nevelés nem azonos a rossz neveléssel!

Az lehet, hogy keresel annyit, amennyiből meg tudtok élni mindketten. Ő is annyira rossz tanuló, mint te?

2016. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a lány anyjával értek egyet. Ne egy 16 éves KISKORÚ diktálja az iramot. 18 éves koráig a szülő felelős érte, nem pedig te!
2016. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!