Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit tettetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tettetek volna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszer elég rossz volt a kedvem, lehangolt voltam. Ott ültem egy széken, erre odajött az egyik lány ismerősöm, akivel együtt dolgoztunk, átölelte a vállamat, odahajolt, és megkérdezte, hogy mi a baj. Azt válaszoltam, hogy semmi, mert senkinek sem tudtam beszélni a problémáimról, és féltem, hogy ő se értené meg. Nagyon zavarban is voltam, mert nem szoktam meg, hogy idegenek (és főleg lányok) átölelnek, vagy hogy megkérdezik, hogy mi baj van. Egyébként elég sokat beszélgettünk, meg tetszett is a lány, de ha kicsit értelmesebb vagyok, akkor rájöhettem volna korábban is, hogy nem vagyok az esete. Viszont jólesett, hogy így viszonyult hozzám, jólesett az érintése, és fokozatosan vonzalom alakult ki bennem iránta. Szóval ti hogyan reagáltatok volna, és mire gondoltatok volna (pl. hogy ez "friendzone"-típusú eset, vagy hogy tényleg érdeklődik irántatok a lány stb.)?

2012. dec. 19. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondtam volna, hogy mi bánt. Ha más nem is, de egy igaz barátság még kialakulhat köztetek.
2012. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne,honnan veszed,hogy nem vagy az esete?Utalt rá,vagy mondta neked?

Ahogy leveszem az írásodból,nem is igazán ismer téged.Így még nagyon sok esélyed lehet nála,hiszen nem is gondolnátok mennyi közös dolog lehet bennetek.Amúgy hamar kiderül a dolog,mert ha szokatlan viselkedést mutat feléd,illetve kedveskedik neked akkor nyilvánvalóan érdekled.Ha viszont csak akkor épp odament megvigasztalni,mert kedves ember,ebben az esetben te is tudod nem érdekled igazán kapcsolat szempontjából.Ettől még barátok is lehettek,ha mindkettőtöknek belefér.

21/F

2012. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Nem nagyon szoktam beszélni a problémáimról, bennem van az, hogy nem értenének meg, vagy legalábbis túl sok mindent kellene tudniuk ahhoz, hogy megértsenek, közte rengeteg személyes jellegű dolgot is. De egyébként sem vagyok az a nagyon közvetlen típus, nem igazán engedek közel magamhoz senkit.


#2: Végül is elég sokat beszélgettünk, még ha lelki dolgokról nem is annyit. Amúgy a pasijai mind mások voltak, mint amilyen én vagyok, szerintem levette rólam, hogy gátlásos, zárkózott, kicsit bátortalanabb típus vagyok. Ja és nem is vagyok jó pasi. :) Egyszer volt, hogy beláthattam a dekoltázsába, és nem tudtam eldönteni, hogy ez szándékos flört volt a részéről, vagy csak véletlen, de zavarba jöttem, és nem reagáltam semmit. Viszonylag hosszú idő után (pár hónap) próbálkoztam nála, el akartam hívni valahová, de azt mondta, hogy aranyos vagyok, de majd szól, hogy mikor. És ebből rájöttem, hogy "úgy" nincs esélyem nála. Ma már keveset találkozunk, nem is sűrűn beszélünk, de a jó viszony megmaradt.


Amúgy mindkettőtöknek köszönöm a választ.

2012. dec. 20. 20:37
 4/4 vuvula válasza:
én csaj vagyok.szerintem csak jó barát akart lenni semmi komoly
2013. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!