Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőről, kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anno kb 1 éve ismerkedtem mással és szexeltem is. Mondtam a barátnőmnek, hogy nyugodtan ismerkedhet ő is. Volt egy munka társa, akivel elmondása szerint jól érezte magát. Úgy ahogy velem az elején. Tetszett neki kicsit, kérdezgette tőlem, hogy tetszhet-e a pasinak. Ez kb egy éve volt... Azóta nem ismerkedem mással, beszélgettünk és kérdezgettem hogy mit érez. Azt mondta, nem kíván mást, nem tetszik neki senki sem. Azt is el mondta, ha meg lát be nedvesedik és nem bír magával. (Ehhez hozzá tenném, elégé zárt volt szexuálisan.) Nekem elég ha a közelemben van vagy az ölembe ül és már áll is. Mindig mosolygok a közelében, mikkor haladok el a házuk előtt, valahogy erős érzést, érzek arra hogy be menjek hozzájuk. Ő is sokat mosolyog a közelembe. Anno a volt barátnőm, megcsalt mikkor buliztunk. Azóta valamiért, nem viszek magammal a barátnőimet bulira. Ezért nem is szoktam őt magammal vinni. Elégé csendes személyiség. Egyszer volt, hogy mind ketten másra gondoltunk szex közben. Volt, hogy gondolatban ő is masztizot másra egyszer. (Az egyik munkatársára.) Mindent elmondunk egymásnak, sokat találkozunk egy héten 4-5x. Most munka miatt, csak heti 2-3x. Az anyukája szerint, nagyon belém van esve. Szerinte ennyire, még soha nem volt, egyik fiújába sem. A szex köztünk rendszeres olyan nincs, hogy legalább 1x ne csinálnák. Volt, hogy este késő este mondta hogy fáradt. Még is valamiért, azt érzem ha el vinném, meg csalna. De nem értem hogy miért. Szerintetek? Mellesleg a környezetemben is azt látom, hogy a nők 90% így szintén a férfiak is megcsalják a párjukat.

2016. jan. 12. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és volt, egyszer arról szó. Hogy nyugodtan ismerkedhet mással, szóval neki is lehet más. Azt mondta hogy neki nem kell.
2016. jan. 12. 18:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi van? Ezt valaki érti?


"Még is valamiért, azt érzem ha el vinném, meg csalna"

Ez milyen nyelven van?!

2016. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Nem hiszem,hogy megcsalna téged,de azért szerintem se vidd el a bulikba,neked is kell néha egy kis kikapcsolódás,te pedig úgysem csalod meg,mert hűséges vagy.(azok alapján mondom,amiket írtál.)
2016. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!