Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is idegesít?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, hogy egyesek idejönnek a magánéleti problémáikkal, bajaikkal, de élből elutasítják, hogy a neten ismerkedjenek. Arra egyik sem gondol, hogy a sok idióta között azért akadnak normális emberek is?

Napi szinten látom, hogy tanácsot kérnek, hogy hol tudnának ismerkedni, stb., de zárójelesen azért rögtön hozzáteszik, hogy a net az náluk kizárt. Csak én gondolom, hogy aki ennyire magányos, aki ennyire vágyik egy kapcsolatra, az ragadjon meg minden lehetőséget?

F



2016. jan. 12. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezek szerint te férfival , kutyával, égig érő paszujjal, Al bundy anyósával is kipróbálnád ha nagyon magányos vagy, mert minden lehetőséggel élni kell?
2016. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én még nem találkoztam normális emberrel neten. Vagy egyből a farkukról küldenek képet, vagy rinyálnak, hogy úgyse lesz nőjük. Ennél azért hadd vágyjak magasabb színvonalra. :D
2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

"Ááááá nete csak selejt ismerkedik!" - mondá a sok plázaribi meg páwagyerek... Sajnos.


Pedig a netes ismrkedéssnek sok előnye van :) Írásban könnyebben fejezi ki magát egy zárkózottabb ember, jobban látszik az intelligenciaszint (helyesírás, megfogamazás módja és mértéke, nyelvi humor, tagolások), és még egy jó pont - mire találkozni kell addigra a rossz külsőd is eladhatod közepesként. Én így szoktam csinálni :)

2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy helyesírási szótárral jobban járnál.27N
2016. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyira bírom, mikor valaki direkt sarkítja a kérdést... Én már rengeteg értékes embert ismertem meg interneten, egyesek azóta is az életem részét képezik.
2016. jan. 12. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Akkor neked bejött, örülj neki. Ez nem változtat az én tapasztalataimon... :D
2016. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#2


Gondolom a plázában meg a "partikocsmában" jobb a felhozatal...

2016. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Név és arc nélkül sokkal könnyebb a problémákról beszélni, ezáltal megoldást találni, megkönnyebbülni. Mindegy, hogy az párkapcsolati jellegű vagy más.

A netes ismerkedés viszont nem való mindenkinek, szóval csak mert valaki szeretne megoldani egy problémát úgy, hogy nem kell, hogy mások, akiktől tanácsot kér, tudják, hogy kicsoda ő, még nem biztos, hogy olyan emberről van szó, akinek való a netes ismerkedés. Mindenki más-más közegben mozog otthonosabban.

2016. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
#7 Plázákban csak a könyvesboltot és a mozit látogatom, részegekkel pedig nem ismerkedem.
2016. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
az ilyen megérdemli. ma már szinte mindenki neten ismerkedik sőt itt is talált már egymásra nem egy pár. én is sok barátságot szereztem neten nem tudom mi ez a neten csak hülyék vannak a diszkókban meg drogosok piások vannak ennyi erővel
2016. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!