Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm tetszik a pasinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetszik a pasinak?

Figyelt kérdés

Egy benzinkút melletti shopba dolgozom az egyik srác nagyon tetszik nekem neki pedig valószínű hogy barátnőm tetszik?

Ha jön az autóval tankolni ki megy elé és meg csinálja pedig ez ilyen szempontból önkiszolgáló. Amikor megy fizetni a lánynak azt mondja hogy babám-szépségem-madám. Szoktak akkor beszélni is 5-10 percet. Volt olyan amikor a lány porszívózta a kocsiját kiment a srác nézte a lányt segített porszívózni és ki rázta a lábtörlőjét. Nagyon kedves és előzékeny vele. Bár Facebookon tuti nem beszélnek és semmit nem lájkolgatnak egymáson ez azért fontos mert ma már ez a divat. Vélemény? Barátnőm tetszik neki vagy csak simán kedves vele?


2016. jan. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a facebookon likeolgatjak egymast hanem a kocsi hatso ulesen.
2016. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen valóban manapság ez a divat, az ostoba buta tiniknél és néhány tini szinten leragadt felnőttnél.

lehet a srác pont nem ez a kategória.

2016. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mással is ilyen kedves vagy csak a barátnőddel?
2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez 2016 ahol ilyen alja szöveggel lehet hódítani :D

mondjuk a prolik körében biztos megnyerő.

2016. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a barátnőddel viselkedik így és mással nem, akkor valószínű. Ha egyébként nem ismerik egymást közelebbről.
2016. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a leírtakból az biztos, hogy te nem jössz be neki, sajnálom. Viszont nekem olyan csajozós pasinak tűnik a "madám"-os szövegéből. Szóval szerintem neki a másik csaj is csak ARRA kellene. De igen, valószínűleg ő tetszik neki annyira, hogy legalább felpróbálná.

(Magánvélemény: szerintem nem vesztettél sokat.)

2016. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!