Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok most depis és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok most depis és szomorú?

Figyelt kérdés

Felvidítana egy leányzó?

22F


2016. jan. 12. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Érzelmileg most nagyon mély ponton vagyok. ilyenkor ha kisírnám a lelkem egy lánynak akkor az nem nézne lúzernek?
2016. jan. 12. 23:51
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
nem csak te! de haver 1 nőnek se kell 1 síró kis fiú
2016. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tessék: [link]
2016. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok a topon, de rajtam már egy normális lány jelentléte is segítene, nem feltétlen kellene hogy "kisírjam magam". Nincs is sírhatnékom igazából, csak kedvetlen vagyok.
2016. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is magam alatt vagyok. Így nem tudnék senkit felvidítani... meg amúgy sem. Egyébként semmi gond nincs azzal ha egy srác sír... nem is értem miért hiszik ezt egyáltalán... örülnék én ha olyan barátom lenne aki képes sírni is, vannak érzései és nem fél kimutatni azokat. Sajnos ritka az ilyen.
2016. jan. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne egy nő vidítson fel!
2016. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!