Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy nagyon szép, de szomorú lányról?

Figyelt kérdés
Ha olyasmi arca van, mint egy porcelánbabának, de látszik rajta, hogy kimerült és szomorú. Érdeklődnél utána, vagy elkerülnéd?
2015. szept. 8. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet matyóhímzés valaki, depressziósan csak lehúzza az embert és energiát szív el a másiktól. Ha vonzó akarsz lenni, mosolyogj!
2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a helyzettől függ. Ha vadidegen, miért érdeklődnék? Nyilván, ha ismerem, megkérdezném, hogy mi bántja a lelkét!


24/F

2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze ,de én a belső értékeket többre értékelem,és ha látom hogy szomorú,akkor se a külső miatt mennék oda hozzá
2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol van ilyen?

Nekem kellene,felvidítanám;)

2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Mármint mindig,mint egy basett hound?

Nem kerülném el.

2015. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam nagyon magam alatt, mondanom se kell, hogy abban az időszakban nem voltam vonzó a férfiak számára, nem keltettem fel a figyelmüket.
2015. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felvidítanám :) :D 22/f
2015. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért szomorú(mivel 1001 oka lehet a bánatosságnak)...Aztán ha kiderülne az elkeseredésének a miértje, már tudnám, mire számíthatok. Ha érthető okokból depis, felvidítanám, viszont ha csak üres rinyálást hallanék, otthagynám, mint Jancsit és Juliskát az erdőben.
2015. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, hogy a 15 udvarlója közül éppen ki miatt bánkódik. :P
2015. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!