Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akadt ki az ex baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akadt ki az ex baratom hogy az egyik baratjaval talalkozgatok?

Figyelt kérdés
2 eve szakitottunk mar..neki azota van mas baratnoje..nekem is volt mas kapcsolatom utanna, de aztan vege lett. Elkezdtem beszelgetni az exem egyik jo baratjaval es talalkoztunk is parszor, de nem tortent semmi..az exem egyszer meglatott minket egyutt (mi nem lattuk) es masnap felhivott hogy tehettem ezt vele, hogy a baratjaval jarkalok ki..meg, hogy neki, hogy faj...nem ertem miert akadt igy ki, mikor mar ket eve szakitottunk es neki mas baratnoje van, illetve tenyleg nem azert talalkozgattam a baratjaval hogy ot idegesitsem, hanem mert tenyleg kedvelem..
2016. jan. 13. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő abba a csapatba tartozik, akik úgy gondolják, hogy ha egy kapcsolatuknak vége, az ex tabu kellene, hogy legyen a haveroknak is.

Ne foglalkozz vele.

2016. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudod nekem volt egy ismerősöm csaj nevezzük k-nak, haverom nője, aki olyanokat írogatott nekem, hogy olyan jó lenne már megcsalnia a haveromat, anno akkor K barátnőjével kavartam, barátnőjének is volt palija és azt mondta ez a K olyan jó látni, hogy el van velem a barátnője és, hogy ő is kipróbálná velem. Tudod én a mai napig nem csináltam vele semmit, amikor K szakított haverommal jól beolvastam neki, mire letiltott fb-n. K azóta ahányszor lát csak vigyorog mint a tejbetök. Ezzel csak azt szerettem volna példázni, hogy megtehettem volna előtte is utána is, hogy K-t gerincre vágom, de akkor meg nekem nem lett volna gerincem.
2016. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
# 2 Időpont ma 12:24 - És hogy jön ez a kérdésben felvetett történethez? Csak mert teljesen más jellegű a két eset.
2016. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hisz a mai napig megtehetném, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, csak ez gerinctelenség lenne, de ezt így nehéz elmagyarázni, hisz azt a haveromat gyerekkorom óta ismerem...
2016. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Van annyi női tartásom, hogy ugyanabból a haveri körből nem járok mással, már csak felmerülő esetleges disznó stílusú férfipletykák miatt sem.
2016. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ugy latom nem eleg ertheto a kerdesem, de azert koszonom a valaszokat.

2es valaszolo nem ertem a valaszod, hogy tartozik ide

2016. jan. 13. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
# 5 Időpont ma 13:07 - Akkor sem, ha nagyon szerelmes lennél, és az kölcsönös lenne?
2016. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Plusz mar nem igazan baratkoznak..elhalvanyult a baratsaguk..
2016. jan. 13. 13:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem miattam..mar azelott kezdett halavnyulni
2016. jan. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!