Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talalkozgatok egy lannyal, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyi096 kérdése:

Talalkozgatok egy lannyal, es nekem nagyon-nagyon tetszik es en is neki szerintem! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Igaz meg csak ketszer talalkoztunk,de a kolcsonos szimpatia mar most meg van igencsak, szerintetek ha adott az alkalom,meg az idozites a kovetkezo randin csattanhat a csok? En szemely szerint nagyon megcsokolnam mar,csak nem akarom elrontani,nehogy neki korai legyen ezert. Mit gondoltok ?
2015. dec. 9. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem amúgy mehet a csók :)
2015. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
általában a testbeszédéből lehet olvasni egy lánynál ha azt akarja hogy megcsókold bár ezt szerintem mindegyik lány másként jelzi pl hogyha nem szakítja meg veled a szemkontaktust , sokat nézi a szádat , harapdálja az ajkait vagy játszadozik a hajával amikor egymása néztek szerintem akkor mehet csók bár ritkán de vannak olyan lányok is akik nem mutatják ezt ki mégis csókot akarnak.
2015. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en 19f ö 23 L
2015. dec. 9. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj,de cuki vagy!:) Csókold meg,aztán lesz ami lesz.Sok sikert!:)
2015. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!De miert?:D :)
2015. dec. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!