Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar pasik tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik tényleg nem helyesek? Nagyon kevés a helyes pasi a nőkhöz képest, mert a nagyon szépek a magyar nők?

Figyelt kérdés
Több ismerőstől hallottam, hogy nem helyesek a magyar pasik és ezért olyan válogatósak a nők. Nagyon nehéz kifogni egy helyes pasit.
2016. jan. 13. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, én jártomban-keltemben folyton helyes pasikba ütközöm.


De az persze, más kérdés, hogy kinek mi a helyes. Én a legtöbb pasit helyesnek, de legalább átlagosnak látom. Nincs is problémám a párkereséssel :)

2016. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
szerintem meg ponthogy nagyon jó pasik vannak magyarországon. még európai viszonylatban is :-))
2016. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2016. jan. 13. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azok. Én sok jóképű srácot látok mindig, mikor a városban járkálok.
2016. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
39%

A magyar srácok egyáltalán nem csúnyák, csak szerintem nagyon egyformán néznek ki :D Nyilván korosztálytól függ, de a huszonévesek között, egyetemen főleg, nagyon sok hasonló van. Múltkor összeismerkedtem egy ismerős ismerősével, és 10 percig azon gondolkoztam, hogy ismerem-e valahonnan, vagy csak azért tűnik ismerősnek, mert úgy néz ki, mint minden második magyar fiatal srác.

Mondjuk ezt rá lehet fogni a divatra ruha meg haj terén. De egyébként szerintem nem csúnyák, ettől függetlenül nekem nem jönnek be a magyarok úgy nagy általánosságban, inkább hozzáállásbeli és viselkedésbeli okok miatt, és nem külső miatt.

2016. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint átlagosak, vagy az alattiak, nem sok helyes akad, nekem életem folyamán nagyon kevés tetszett.
2016. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt én erősen cáfolnám :D

F

2016. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan belinkeltél egy indexes cikket? Miért nem egyből a hírcsárdát? Azon legalább kevesebb a helyesírási hiba. :)
2016. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Ízlések és pofonok.

Lehet, hogy az ismerőseidnek túl magasak az igényeik, esetleg nem az instagrammos bájgúnárokhoz kéne őket hasonlítani.

Ha csak úgy járkál az ember az utcán, nagyon sok helyes pasi van, fiatalok, középkorúak is egyre többen, kezd feljönni a mezőny. :)

Aztán valahol 40 magasságában van egy iszonyatos törés, ahonnan felfelé tényleg kritikán aluliak, de ez is ápolatlanságból ered.


Nekem nincs velük bajom, legalább is mindig olyan pasim volt, aki külsőre is bejött.

2016. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!