Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy férfit megtartan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy férfit megtartani úgy, hogy később feleségül is akarjon majd venni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőnek kell lenni és maradni.
2016. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így működik.

add magadat. ha szeret a párod ahogy vagy és szeretne házasodni is, akkor meg fog kérni.

de ha nem az a házasság párti, akkor lehetsz te álmai asszonya, nem valószínű,hogy megkér.


de mondom, nem érdemes megjátszani magad vagy rájátszani , csak hogy eljegyezzenek már..

ha valaki el akar jegyezni, magad miatt tegye.

de hogy válaszoljak a kérdésre is, ha kedves vagy a pasival nem hisztizel, hagysz neki teret, valamint jó veled az ágyban + esetleg sütni/főzni is tudsz, akkor a pasi nagy részénél már nyert ügyed van. de szerintem ez egyénfüggő,hogy kinek mi jön be.

2016. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

hát vagy te leszel élete társa és veled akar majd megöregedni, vagy nem.

De ha erre így ultimate megoldás lenne... sztem bestseller lenne

2016. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

egy pasit 2 dologgal lehet magadhoz láncolni: kajával és szexszel


ha ez a 2-t megkapja, akkor nyert ügyed van, feleségül is fog venni

2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég ugyanezt kérdezte tőlem egy ismerős Nő.

Nem egyszerű a válasz. Véleményem szerint ha házasságról beszélünk ott már többről van szó, mint pusztán a kémia vagy egy szép pofi....olyan Nőt vennék csak el, akiről tudom hogy jó anyja lenne a gyerekeimnek, hogy megbízható, hogy határozott, hogy képes egy családot összetartani. Viszont ami nagyon fontos, hogy anya szerep mellett is Nő maradjon, és úgy is viselkedjen, hogy kimondhatatlanul büszke legyek arra, hogy mellettem van és az életem része.

2016. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kajával, törődéssel, sok-sok beszélgetéssel. Jó, ha lelki társak is vagytok.
2016. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkel.
2016. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!