Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mi alapján döntitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi alapján döntitek el hogy feleségül vennétek - illetve veszitek a nőt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdeztek.
2015. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Külsőre: Szép arca van és vonzó alakja.

Belsőre: Kedves, aranyos, törődő, gondoskodó természete van. Látszik rajta hogy gyerek- és családcentrikus.


Ha ezek megvannak egy nőben, akkor szeretni fogom őt és simán elveszem feleségül, ha majd abba a korba érek, hogy családot akarok.

25/F

2015. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kulso rendben akkor meg kell ismerjem belulrol.

Ne legyen ormester tipusu mert en is az vagyok. XD

Szoval az iranyitas az enyem, a fontosabb dolgokban pedig kozos megbeszeles.

Ne akarjon megvaltoztatni, es a konfliktusokat is tisztelettel tudja kezelni, mert hozzam sok turelem kell. Mellem nem valo lobbanekony termeszetu no, maskepp lehet a szivem meglagyitani.

Akaratos es penzszereto se legyen.

Jobban szeretem termeszetben es oltozkodesben egyarant, ha egy no csendes, visszahuzodo, titokzatos es visszafogott, mintha harsany, kihivo es szeret a kozeppontban lenni.

Ne karomkodjon, ne igyon, ne cigizzen!

Ne jarjon a GYK-ra kibeszelni engem akkor se ha igaza van, hanem tamogasson engem! XD

Egy megbizhato feleseget es csaladanyat igy tudok elkepzelni.

2015. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!