Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h ne derüljön ki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne derüljön ki h kavartam?

Figyelt kérdés
Na van egy lány akibe bele vagyok zúgva. De neki a haverom tetszik. A haveromnak is tetszik a csaj. De ezekről csak én tudok. A csajnak azt mondtam h a srácnak nem jön be, és a srácnak is h a csajnak nem. Viszont mostanában egyre többet beszélnek és találkoznak is egymással. Még szidom a csajt a havernak hátha. Viszont a haver tudja h szeretem a csajt.
2016. jan. 14. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csak hagy őket, magadnak kevered a bajt. Ne akard, hogy mindkettő megutáljon. (N)
2016. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

neked aztán vastag a bőr a pofádon

kavarod a szart és nem hagysz esélyt másnak, még szerencse hogy megoldja így is a haverod magának

2016. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj a tükör elé és szomorúan nézd végig, ahogy összetörik a pofádtól és vond le a következtetést, h nem tudsz többé tükörbe nézni!
2016. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég rájöttek a szarkeverésedre..ásd el magad
2016. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el a barátodnak, hgoy mi a helyzet. Mert mindkettőt elveszíted. Viszont a lány nem lesz a tiéd, ne is legyen! Így ne!
2016. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
A CIA büszke lenne rád sz_arkvarásból jeles vagy
2016. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igen ! és miért?
2016. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!