Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A múltkori buliban kavartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkori buliban kavartam egy sráccal, és bunkóság amit ezután csináltam?

Figyelt kérdés

Szóval volt bennem némi alkohol, meg szerintem benne is, de nem voltunk azért részegek. És sokszor csókolóztunk meg szinte végig vele voltam, de egyre inkább kezdett idegesíteni a srác, nagyon nyomult és jött volna velem mindenhova, próbáltam lekoptatni finoman, de kisebb-nagyobb sikerrel jártam..Másnap írt fb-n, de csak annyit hogy szia, meg mi újság velem. Én nem szeretnék neki visszaírni, eddig nem is tettem és nem is tervezem mert tudom hogy akkor nem szállna le rólam egy ideig, de én úgy vagyok ezzel hogy ami a buliban történt azt hagyjuk ott és felejtsük el egymást ilyen téren. Amúgy a buliban láttam először a fiút, nem ismerem annyira. Bunkóság ha nem írok vissza és ennyibe hagyom az egészet és próbálom elfejteni?

Remélem egyik válaszoló sem szeretne engem durva szavakkal illetni, ugyanis r*banc meg hasonló kifejezések nem illenek rám egyáltalán! 16/L előre is köszi :)


2014. aug. 11. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlek semmi olyan szóval, ez nem az én dolgom. De a srácnak jobb ha elmondod hogy ami a buliban volt annak nincs folytatása, mert reménykedik és bunkónak fog hinni.
2014. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság.


Ha nem akarsz tőle semmit, akkor normális hangnemben közöld vele és kész. Ennyit megérdemel.

2014. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó, de leszel szíves vele is közölni, hogy az akkor neked nem jelentett semmit...
2014. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Írtam neki, hogy ami a buliba történt hagyjuk is ott és ez nekem nem jelentett semmit, azt mondta hogy ha így akarom, akkor rendben..megnyugodtam, így kicsit tényleg jobb :D
2014. aug. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!