Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anda Krisztián kérdése:

Miért nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem tini a téma, de más kategória nem akadt.

Kb fél éve megismertem egy lányt, jóval korábban már nézegettük egymást, utólag kiderült, nagy volt a vonzalom már akkor, de nyitni egyikünk sem mert. Pechemre pont férjhez ment 2napra rá, hogy megismertem. Tartottuk a kapcsolatot, időnként összefutottuk, kiderült, olyan házasságba menekült, ami már korábban is halálra volt ítélve. Szeretője lettem 4 hónapig. Ezt követően annyira nagy volt a vonzalom és az érzések intenzitása, hogy feladta házasságát, jelenleg zajlik a válás. Összejöttünk, kb 2hónap kapcsolatról beszélhetünk ami nem titkolózással telt. Néhány hete viszont nagyot fordult a dolog, egy apró vitát (ami igazából jelentéktelen) az követte, hogy elbizonytalanodott az érzéseiben, szakítottunk, mintha egy senki lennék számára, azt érzem. Ő maga sem tudja, hogy mi az igazi oka, talán besokallt, konkrétat nem tudok, de lényegében amilyen hirtelen jött, úgy ment is. Igazából annyi rálátásom van a dologban, hogy ez az egész nem volt más, csupán egy fellángolás, talán csak egy támasz voltam neki a házasságából való kilépéshez, nem tudom. De hihetetlen, hogy amilyen szenvedélyes, érzéki és akadályt nem tűrő volt ez a kb 6 hónap, olyan hirtelenséggel lett vége és csak állok bambán, értetlenül a dolgok előtt. Valójában megérteni szeretném jobban a dolgot, remélem akadnak néhányan akik érdemben tudnak hozzászólni a problémámhoz.



2016. jan. 15. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy minden nagyon jó volt, szinte már túl jó is. Remekül működött minden.
2016. jan. 15. 14:09
 2/5 A kérdező kommentje:
24n/29f
2016. jan. 15. 14:12
 3/5 Zeusz89 ***** válasza:

A nők ilyenek! Egyszerűen képtelenek önálló döntést hozni.

Az én story ugyan ez.

Figyeld meg,rövid időn belül a férjénél fog kikötni.

Ne ess abba a hibába, hogy kutyaként loholsz utána. Te bele rokkansz ő pedig nem kezd majd okosan gondolkodni.

Tanács:legyél minél többet emberek között, akár barát, akár nem. Az antiszocialitás erősíti a fájdalmat. Idővel enyhül-jobb lesz-elfelejted-jön másik! Higgy nekem!

2016. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Attól tartok én is, hogy visszamegy hozzá. Csak nem értem miért? Semmi jót nem tudott mondani róla, amit elmesélt, nem is értem, hogy volt képes vele lenni, nemhogy hozzámenni. (Megcsalás, agresszivitás, nemtörődömség, rossz sex, sorolhatnám...)

Én ahhoz a sráchoz képest egy angyal vagyok és ezt végig hangoztatta, éreztette velem, nem szégyellt hálás lenni és szerettem ahogy szeret.

Most még nagyon rossz, mert friss a dolog. De köszönöm szépen tanácsod, igyekszem megfogadni, csak most még nehéz arra gondolni, hogy társaságba menjek, nemhogy meg is tegyem...

2016. jan. 15. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam én is, a férfi megcsalta, agresszív volt, nem törődött vele, hozzám menekült elkeseredettségében, minden szép és jó volt, aztán egyszer csak elkezdett hisztizni és mondta, hogy jegeljük ezt az egészet.


Logikus választ erre ne keress, mert nincs. Annyi biztos, hogy én attól a nőtől többet nem akarok semmit, javaslom te is tedd ezt.


Gondolj csak bele, annak a férfinak eltűrte mindazt, amit felsoroltál, téged meg egyik pillanatról a másikra a dob egy jelentéktelen kis vita miatt? Hagyjuk már. Felejtsd el.

2016. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!