Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ő többet érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő többet érez barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akivel többször lefeküdtünk. De megállapodtunk, hogy tényleg csak szex lesz. Ő azért nem vágyott többre, mert akkor lett vége egy több éves kapcsolatának, és eléggé ki volt borulva tőle. Kb. egy fél éve ez ment már, mikor múlt héten szerelmet vallott nekem. Azt mondta, az elején tényleg érzelemmentes volt még, de aztán szépen lassan belém szeretett. Pedig megbeszéltük azt is, hogy ha valamelyikünk esetleg úgy érzi, hogy kezdene többet érezni, akkor befejezzük. Most mit csináljak? Épphogy sikerült kihevernie szegénynek az előző kapcsolatát, most én is kikosaraznám. Szerintetek menjek bele, így is, hogy én nem vagyok szerelmes? Mert egyébként egy nagyon rendes, humoros, aranyos srác, akire számíthat az ember, de szerelmes nem vagyok. Ti mit csinálnátok?


L/19


2016. jan. 15. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kapcsolatot vele, akkor ne menj bele, ez rólad is szól. Ne sajnálatból járj valakivel.
2016. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szánalomból még véletlenül se menjél bele.

és el ne kezdj nekem arról papolni ahogy a kérdés feltevők 99%-a szokott, hogy de ő nem olyan fajta, meg nem szánalomból stb.

ha nem akarsz tőle semmit a szexen kívül, akkor mond meg és kész.

2016. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemli, hogy őszinte legyél vele. Talán azért nem említette hamarabb, mert azt remélte, hogy benned is kezd alakulni valami több, és az egész átalakul rendes párkapcsolattá.
2016. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek qrsz szerelem nélkül és ő is? Agyatlan banda.
2016. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki, hogy én nem vagyok szerelmes, azt mondta, hogy nem baj, ő így is benne lenne, és majd idővel hátha kialakulna bennem is.
2016. jan. 15. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, hogy el tudod-e magad mellett képzelni hosszú távon, közös programokat, és őszintén tudod-e szeretni, nem csalnád-e meg stb. Ezeken gondolkodnék.


Ha bármiben felmerül az hogy NEM MENNE, szerintem mondd el neki, és vess véget a szexkapcsolatnak. A szex amúgy hiányozna veled ha megszűnne? Az igazán jó? Vagy keresnél mást?

2016. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy nekem ő volt az első, nem voltam még előtte senkivel. Igen, hiányozna a szex, de nem is csak az, hanem úgy egyébként ő maga is. A sorozatnézések, a hülyülések, az esti sétálások (persze nem a -30 fokban :D), meg a beszélgetések, meg minden.
2016. jan. 15. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ebből viszont úgy tűnik, csak nem szexkapcsolat volt ez az egész, hanem mégiscsak több. Szerintem te is többet érzel kicsit. Ebben az esetben adnék ennek az egésznek egy esélyt! :)
2016. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!