Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon szerelmes belém egy fiú, de én nem akarok tőle többet barátságnál, és megbántani sem akarom?

Figyelt kérdés
Ja, és még egy kérdés: miért mindig az szeret belém, akibe én nem tudok viszont beleszeretni?
2015. dec. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
próbáld lerázni, sok nő azt hiszi hogy megbántja ezzel a másikat, viszont ha nem rázod le, csak reményt adsz neki erre az egészre, és a végén jól pofára esik.. és az bizony már miattad lesz. jobb tisztázni az elején
2015. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tisztázd. Méghozzá minél gyorsabban, akkor is ha szerinted, már megbeszéltétek (de a kérdésedből nem ez látszik).

Pont ebben a helyzetben vagyok, csak a fiú szerepében, szóval friss tapasztalat a "sötét oldalról".

Mindenképp személyesen mond meg, hadd lássa, hogy komolyan gondolod. Te mond, ne várd, hogy Ő találja ki (nem fogja elhinni). Ne húzd az időt, kifogásokkal, meg egyebekkel. Legyél bátor és egyértelmű! Ne ölelgesd (mint engem "barátilag" :-D ) és ne legyél vele végtelen kedves, mert félreérti és tovább reménykedik. De bunkónak sem kell lenni, inkább csak határozott.

Amilyen hülye (vagyok) még a "csak barát" szerepet is be fogja vállalni, csakhogy a közeledben lehessen. És megpróbálja lenyelni az érzéseit. Te pedig hagyni fogod neki.

Ha tudod, hogy mit érez, akkor tényleg kezelnetek kell!

2015. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!