Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hazudik az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hazudik az ember a párjának, holott elvileg mindenki tudja, hogy az soha nem old meg semmit?

Figyelt kérdés
Nos a kérdés adott, csak annyit fűznék hozzá, hogy most nem feltétlen a megcsalára értem. Hanem bármire, a legkisebb hülyeségre, amiből általáben a megcsalások és a szakítások kinövik magukat, mert mindnek általában egy kis hazugság az előzménye. És nem értem, hogy ha valaki egy kapcsolatba lép valakivel, mért nem képes igazat is mondani a másiknak?
2010. márc. 27. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
mert fél h a dühtől lángra kap és elporlad
2010. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert néha az igazság sem old meg semmit. Szerinted mit szólna a csajom ha megmondanám neki, hogy igen, én is látom, hogy felszedett pár kilót az elmúlt hónapokban? Meg hogy igen, bejön az a csaj akivel akivel együtt melózok? Még én lennék a szemét ha ilyeneket elmondanék :P Felesleges, mivel ezektől függetlenül szeretem, és nem hagynám ott semmi pénzért :D
2010. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a kilókkal annyit lehet kezdeni, hogy ha őt is zavarja meg téged is akkor mondjuk vele együtt elmész futni. ha meg nem zavar, sőt tetszik is, akkor ezt is meg lehet mondani a másiknak.

az meg hogy valaki más külsőre bejön, de van párod, sztem soha nem bűn, és megmondhatnád neki, h igen, jó csaj, bejönne, de őt jobban szereted és ez a nagy különbség... mert ahogy írtad ez.

és ezek után szemét lennél? ez hülyeség. az őszinteség nem okoz gondot, olyan szempontből, hogy tudja a z ember hogy hányadán áll, és ha ilyeneket elmondasz párodnak, szerintem sokkal mélyebb kötelék lesz benne irántad. a felesleges és skétszínű hízelkedés undorító.

2010. márc. 27. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hazudtam ''csak'' nem mondtam el, hogy újra kockulok és anyumtól tudta meg. Azt ami utána következett azt nem kívánom senkinek.
2010. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nővéremnél láttam anno egy ezzel a témával foglalkozó könyvet. Érdemes lehet valamilyen formában megszerezni és elolvasni :) :


[link]

2010. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!