Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy, mivel készültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy, mivel készültök Valentin napra?

Figyelt kérdés
Kérlek, akik most azt írnák ide, hogy semmivel mert nincs senkim, azt ne. Nekem is most van először, hogy nem egyedül vagyok, szeretném jól csinálni :)
2016. jan. 16. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Először tisztázzátok, ki mit gondol a Valentin napról, mert ha a párod esetleg hülyeségnek tartja vagy felesleges felhajtásnak, akkor eléggé mellélőhetsz a komoly szervezkedéssel.

Mi ilyenkor mindig csak gesztus szintjén "ünnepeljük" ezt a napot (4 éve vagyunk együtt), nem szoktunk rá előre készülni, főleg nem egy hónappal. Most igazából mindketten le vagyunk terhelve az egyetemi vizsgáink miatt, szóval elképzelhető, hogy Valentin napra beiktatunk majd valami pihentető közös programot, pl. gyógyfürdőzést :)

2016. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az a valentin nap? Azt se tudom mikor van.
2016. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idén is beba.szunk mint az állat azt nesze valentin nap... :D
2016. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsebkendővel és testápolóval.
2016. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös, a Hálaadás napját is kihagytam
2016. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A Valentin nap, ami egyébként Bálint nap magyarul, semmis másról nem szól, csak arról, hogy a párkapcsolatban élők gúnyt űznek és fájdalmat okoznak azoknak, akik még nem találták meg a párjukat, szóval legszívesebben lángszóróval készülnék...


Elég szánalmas, hogy te is beálltál a birkák ssorába, akik átvesznek minden idióta amerikai ünnepet.

2016. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátokkal ünnepeljük a párom névnapját (Bálin)! :) Idén is így lesz, nálunk sütünk,főzünk, beszélgetünk, társasozunk, kártyázunk, iszunk. Majd a többiek elmennek mi meg szexelünk egy nagyot.
2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!