Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett hogy készültök a...

Baba mellett hogy készültök a valentin napra?

Figyelt kérdés

nem vagyok az a vásároljuk fel az összes szívecskés kacatot típusú. kedvenc vacsiját megcsinálom az tuti, de kellene valami még. csini fehérnemű volt már. nehéz...

valaki készül valamivel?


2010. febr. 2. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sehogyse készülünk. Nem a mi ünnepünk.
2010. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, minket sem érdekel...
2010. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én pont úgy készülök, ahogy Halloween-re. Sehogy. Ezek tőlem/tőlünk idegen szokások.
2010. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egy pici zsúrtortát rendelek ami szív alakú lesz. Csinálok egy finom vacsorát és ennyi. Régen valami apróságot vettem neki, de már ötletem sincs, kedvem sincs ezért mászkálni és fölösleges pénzkidobás. A torta majd elfogy azt szereti is és jelképes is lesz. Nem csinálunk nagy ügyet ebből.
2010. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én neten keresztül rendeltem egy párna huzatot, amin Én és a kisfiam szerepel. Ezt adjuk oda, az van rá írva: Szeretünk Apa!

2010. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Készüljenek a virágárusok, ez az ő ünnepük! :-)


NA, most komolyan! Eddig sem ünnepeltük, babó mellett sem fogjuk.

2010. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sehogy... mi sem "ünnepeljük" már...
2010. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Hááát...én úgy tervezem,hogy mivel együtt lakunk anyósékkal, ezért amíg mi romantikázunk addig átviszem hozzájuk a bölcsőt ^^ Az a 10 méter és az 1-2 óra még nem vészes ^^ Úgy gondoltam,h megfőzöm a kedvencét romantikus gyertyafényes vacsi ^^ aztán átugrom mengnézni babut gyorsan átöltözöm és a további progit szerintem már kitaláltátok ^^


Ennél szebb ajándékot már régen remélhetett ^^ Csak azt nemtudom, mivel dobjam még fel,pezsgő-eper alap, és egy szexi korzette (igen beleférek és nem elsz kötözött sonka felling), gondoltam még epres testpúderre gyertyafényre nemtudom,az az igazság,hogy ritka perverz vagyok ^^ (remélem a gyerek nem tőlem fogja ezt örökölni:D)


Ajándék meg ez lesz ^^ Tavaly sem vettünk egymásnak semmit,mert minek mikor az a legszebb ajándék ha együtt lehetünk ^^



Nem leszólni akarok senkit de nekem ez a gyerekkel együtt valentinozás nem megy,nem csak anya vagyok hanem szerelem is...és a kettőt tudni kell ketté választani (lehet lepontozni ^^)

2010. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azelőtt sem tartottuk, most sem tartjuk. nyálasnak tartottam mindig is.
2010. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!