Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszakai fürdőzés, ahol el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai fürdőzés, ahol el tudunk egymással kalandozni?

Figyelt kérdés

Párommal elszeretnénk menni éjszakai fürdőzésre, és én szeretném kipróbálni, ilyen extrémebb helyen a szeretkezést. Mindenképp olyan fürdőt szeretnénk, ahol van kinti és benti medence is, és el lehet picit vonulni az emberektől, a medencében akár egy kis zug...

Ilyenkor amúgy sincsenek olyan sokan hétvégén, ugye?

22/N



2016. jan. 17. 02:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, nem akartok óvszer nélkül dugni abban a medencében, amiben mások is fürdenek!
2016. jan. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ott szeretne elélvezni a párom... csak ki szeretném próbálni extrémebb helyen is. :)
2016. jan. 17. 04:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vízálló óvszert vegyetek a kalandra,én a helyetekben utánanéznék milyen mély az uszoda,és olyan kotont vinnék,hogy biztosan kibírja az x Bar nyomást,ami ott van lehet!
2016. jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló szerintem elsősorban nem a körülöttetek fürdőzőkre gondolt, hanem arra, hogy egy medencében dugni, ahol 1000 másik ember fürdik, undorító. Ennél már csak az élővíz gusztustalanabb.

Olvass utána miket el lehet kapni, egy ilyen kis "kalandozás" során.

Ezért mindenképp használjatok óvszert, ha nem akarsz vakarózni utána hetekig.

2016. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőkád!
2016. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5nek igaza van fürdőkád.
2016. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Feljuthat mindenféle baktérium a hüvelyedbe óvszerrel és anélkül is. Szóval nagyon nem ajánlanám. Inkább akkor menjetek kint egy fa mögé.
2016. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miféle x bar nyomásról beszélsz, #2-es? A vízben 10 méter vízoszlopmagasságonként emelkedik 1 barral a nyomás. Kérdező nem mélytengeri búvártanfolyamra akar menni, hanem szeretkezni a párjával.
2016. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Balatonban, Velencei tóban, Lupában, fürdőkádban már csináltam a volt párommal. De a mostani élettársammal is szeretném kipróbálni, menni fogunk éjszakai fürdőzni valahova, és jó lenne....

(nem kaptam el ilyen helyeken fertőzést soha, remélem most sem fogok ),

Csak akkor fogjuk, ha nincsenek olyan sokan....

2016. jan. 18. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"nem kaptam el ilyen helyeken fertőzést soha" vagy csak nem tudsz róla. :D
2016. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!