Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszút állnátok a tönkretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állnátok a tönkretett életekért?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt voltam már a párommal amikor az egész csaladja a leggyengebb pillanatomban (beteg voltam es penz nelkul) tamadast inditott a kapcsolat ellen.

Sikeresen mert a baratnom osszeomlott, ellenem fordult, es azota sem tudtam vele beszelni.

A kapcsolat mesébe illő volt előtte, de telebeszeltek a fejet azzal h o csak az arnyekomban elt, a csicskam volt es manipulaltam es h egy semmirekello vagyok.


Már 3 honapja vagyunk kulon de ugy hallom depresszios persze a csalad azzal tomi a fejet h termeszetesen miattam depresszios mert tonkretettem az eletet.


En majdnem ongyilkos lettem. Legshivesebben lelonem a csaladjat...


2016. jan. 17. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen ellened fordíthatták akkor nagyon szerethet mondhatom... Nem kell lemészárolni őket..csak a leggyengébb láncszemet kell elkapni és megszorongatni...majd az vissza forditja hozzád a pasit ha ekéggé megrémíted
2016. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majdnem öngyilkos lettél és legszívesebben lelőnéd a családját? Gratula, te tényleg beteg vagy. Már elve e kérdésed nevetséges. Egy szakítás mindig szomorú dolog de nem teszi tönkre a életedet. És bosszút állni azért mert a másik úgy dönt, hogy nem kellesz neki? Jól tette, hogy otthagyott. Neked először is pszichológus kell, nem párkapcsolat.
2016. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lanyrol van szo. Aki veszettul joindulatu. A csaladja meg olyan mint a ciganyok... Nem lehet megfogni oket.

En mar szemelyesen sem merem megkeresni a volt paromat mert rendorsegi uggyel, megveréssel is fenyegettek. A paromat meg azzal ijesztgettek h zaklatni, bantalmazni fogom ezert fel is tolem.

2016. jan. 17. 09:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket ha már veréssel fenyegetnek
2016. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

1. Az életed te hagytad tönkretenni.

2. Ha a párod fejét tele lehetett. beszélni, nem szeretett.

3. Egy szakítás, nem az életed rombadöntése.


Hagyd abba az önsajnáltatást és ne másokat hibáztass a saját életeddel nem vagy elégedett.

2016. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt, anyám hasonlóm ment keresztül, csak nem volt ennyire durva. Kérdező! Ha a volt párod fejét ennyire telebeszélték nem sok esély van arra, hogy visszakapd. A bosszú sem oldja meg a problémát, de ha úgy érzed revánsot kell venned tedd meg. De ne zaklatott kikészült állapotban, hanem hideg, nyugodt fejjel.
2016. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rabold el a lányát. Persze nem szó szerint, hanem valami ismerősötök hívja el valahová ahol te beszéled tele az ő fejét a helyes irányról. Mert a csaj nagyon befolyásolható, ahogy látom. És remélem nem vagy semmirekellő, mert mindent kell egyből nyújtani: kocsi, lakás, elég pénz és egyből gyereket vállalni. Szerintem.
2016. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kozos ismerosunk, volt de az o ismerosei velem szakitottak meg a kapcsolatot az en ismeroseimmel meg ő szakitotta meg. Szoval teljes sotetseg, meg telefonszama sincs meg. Lakcimet ismerem, tudom hol tanul aztan ennyi.
2016. jan. 17. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
nem, oka volt.
2016. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most az a kérdés, hogy lelődd-e őket? :D
2016. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!