Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretett egy szakítás. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretett egy szakítás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel jártunk, Vele tudtam a legőszintébben magam lenni, nem voltak tabuk, kész perverzség, őrület, minden megvolt, az amúgy nullás önbizalmam az egekbe szállt, és olyan szinten élveztük egymást, ahogy még sosem... És akkor szakított... És azóta én annyira üresnek érzem magam, nem tudok senkivel sem normális lenni, ez... Lassan féléve volt... Abba fogom hagyni az egyetemet, mert passzívom már nincs, és nem tudtam bejárni emiatt. Nem tudok már bízni nőkben, falakat építettem magam köré, olyan erőseket, amiket nem tudok áttörni. Én még akarom ezt a lányt. Ő mással van. Nem tudok enni sem, nem tudok semmit sem... Én az akarok lenni, aki voltam, de most már kegyetlen szarnak érzem magam... És semmi bizalom, önbizalom, semmi nincs már bennem. Összetörtem rendesen, és még ezek után a lány bánt, cseszeget, tovább aláz, mikor megkeresem. Hogy, hogy lehet ezt túlélni? Hogy lehet ezt egyáltalán kibírni? Bocs, ha hosszú lett, de eljött az idő, mikor már 0 önbizalmam van és erőm...
2009. dec. 8. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen lehet túlélni, én is voltam ebben a cipőben! A legjobb ha elmész a haverokkal bulizni, nem feltétlenül kell berúgni, csak társaságban kell lenni, és majd ott ismerkedhetsz más lányokkal is ! Esetleg Sportolhatsz valamit,vagy olyan tevékenységet végezhetsz ami elvonja a figyelmedet. Mást nagyon mások se tudnak majd tanácsolni sajnos :(
2009. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán könnyen hangzik, de nem adhatsz fel mindent a múltért, és mert gyenge vagy. A sulit igenis be kell fejezned, ha nem, később nagyon bánni fogod. Hogy hogyan legyél túl rajta?Keress el egy pszichológust, aki segít!És járj társaságba, bulizni, az élet megy tovább.Hidd el, hogy értékes, kedves, humoros pasi vagy és újra rád talál a szerelem.Legyenek céljaid, máshogy nem megy.Kívánom,hogy ez a nehéz út sikerüljön!
2009. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De még más lányokkal SEM tudok beszélni... Nemhogy mást... Görcsben vagyok folyton. Azt sem tudom, ki vagyok, mi vagyok én egyáltalán így? Ha esetleg ez a lány, akivel szakítottam, normálisan viselkedik (van néha ilyen is), akkor is, alig bírok beszélni. Téma nem jut az eszembe. Csak hallgatok... Ha valamit kérdezek, egy szavas választ ad.
2009. dec. 8. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az imént néztem meg.. Például msnen 700 oldalnyi szöveget beszéltünk, élőben hány órát voltunk együtt... Abba még bele sem merek gondolni... És Ő mindent el akar felejteni... És ez is b*ssza a csőröm.
2009. dec. 8. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És minden egyes nap Vele álmodok, és ez megöl. Már eleve el van b*szva a napom, ha ez megtörténik.
2009. dec. 8. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rá vagy kattanva a lányra, te is tehetsz arról, hogy nem tudod elfelejteni, mert nem is akarod. Folyton rá gondolsz, a régi msn beszélgtéseiteket olvasod stb, ezt ne csináld, és főleg ne mutasd ki előtte, hogy ennyire szenvedsz és odavagy érte. Ezt a lányok nem díjazzák. Ha annyira összeillettetek, akkor később úgyis egymássra találtok,most hagyd, hogy azzal legyen, akivel akar. közben meg próbáld meg összeszedni magad, menj emberek közé kezdj új hobbyt, sportolj, hogy legyen életed és élményeid a lány nélkül. Idővel el fogod felejteni, hidd el :)
2009. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szállj le arról a tönkről :) és olvass Tolle könyveket, hátha neked is beüt "mi számítana igazán" ügyben.
2009. dec. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!