Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még akit irritálnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még akit irritálnak az olyan nők/csajok akik ezekkel a kis zsebkutyákkal próbálnak "menők" lenni?

Figyelt kérdés

Engem a hideg is kiráz ezektől az agyontenyésztett kis vakarcsoktól, és (sajnos) egyre több csajnak van ilyen kutyája...

Tegnap randiztam egy csajjal, és elhozta magával, mondanom se kell hogy 5 percenként a kutyájával kellett foglalkoznia mert éppen rájött a szarás, vagy csak úgy elkezdett ugatni a levegőbe, és akkor mint egy kisgyereket csitítgatta.

Tiszta ciki volt az egész randi, alig vártam hogy vége legyen és mehessek haza.


2016. jan. 17. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem az ilyen nőket, főleg amikor úgy viselkednek a kutyával, mintha a gyerekük lenne.. 27L
2016. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Főleg ha útközben felkapja egy bagoly és huss elviszi. :D
2016. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fúj, ne is mondd.. én nem vagyok ilyen, de amint megláttam volna a kutyát, otthagytam volna, az biztos. Bár el nem tudom képzelni, hogy olyan lánnyal találkozzak, aki ilyesmire hajlamos.
2016. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En sem vagyok oda ezekert a kis kutyakert, viszont arra nem gondoltal hogy sok embernek ezek a fajta kutyak az idealisak? Kicsi, aranyos, nem eszik sokat, nem fog megharapni ha esetleg nem neveled rendesen. Arrol nem beszelve hogy aki panelban lakik az jo hogy nem egy nagyobb testu kutyat vesz.


Es ha korul nezel lathatod hogy az idosebb nenkik / bacsik is ilyen kutyakat vesznek, pedig ok mar kinottek ebbol a menozos idoszakbol.


Egy masik fontos dolog hogy egy lany is tudja fizikai erovel kezelni ha nem a kutya ugy gondolja hogy o a falkavezer. Nekem 80 kilos kutyam van, az o nevelesevel nem lehet jatszani, de ez rengeteg idobe kerul. A legtobb embernek nincs se akarat ereje, se kiallasa, se tudasa ahoz hogy egy kutyat meg tudjon nevelni.

2016. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként szó nem volt arról, hogy a randira hozza magával a kutyáját.

Legfőképp ezen akadtam ki, hogy mi a f*nak kellett elhozni magával a lábtörlőjét is, mert így a másfél órából amit az ismerkedésre szánhattunk volna lett kb 20 perc, ugyanis a kiskutyája pesztrálgatása a többi időt felemésztette.

Mellesleg családi házban lakik nem panelban vagy lakásban.


Ez nem ide tartozik de leírom:

múltkor láttam egy műsort ahol a kutya támadásokról, és kutyák által okozott sérülésekről is szó volt, ott mondta egy szakértő (valami traumatopológiai főorvos volt talán?) hogy 80%-ban ezek az agyontenyészett kis dögök okoznak sérülést, ugyanis a túltenyésztés miatt egyre agresszívabbak lesznek, és sokszor a gazdáik ujját csontig átharapják.

Szóval erről ennyit.


Nincs gondom a kutyákkal, de manapság az elmúlt néhány évben lett csak ekkora divat ezeket a vakarcsokat tartani, a nyuggereket meg nem érdemes egy kalap alá venni ezekkel a csajokkal.

Nekik pótléknak kell a kiskutya, egy 25 éves csajnak meg javarészt divatból.

Na mindegy többet úgysem találkozok a lánnyal, ez legalább jó kis tanuló pénz volt hogy legközelebb ezt a hibát ne kövessem el még egyszer.

2016. jan. 17. 15:42
 6/12 A kérdező kommentje:
traumatológiai*
2016. jan. 17. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
hát elég lelkinyomorékok vagytok ha egy kisállattal így bánnátok. Ha oxigénhiányosnak születtetek volna, talán elviselhetőbb lenne a személyiségetek, mint most a jelenlegi.
2016. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

"múltkor láttam egy műsort ahol a kutya támadásokról, és kutyák által okozott sérülésekről is szó volt, ott mondta egy szakértő (valami traumatopológiai főorvos volt talán?) hogy 80%-ban ezek az agyontenyészett kis dögök okoznak sérülést, ugyanis a túltenyésztés miatt egyre agresszívabbak lesznek, és sokszor a gazdáik ujját csontig átharapják.

Szóval erről ennyit. "


Akkor azt még hozzá tenném, hogy RÉSZBEN tehet ezekről a támadásokról a túlszaporítás. Igen, sajnos a sok marhának köszönhetően, sokkal gyenge idegzetűbb lesz az a kutya, viszont jelentős szerepe van itt a kedves gazdinak is. Ugyanis az ilyen kis cuki-muki szőrgolyókat, elfelejtik kutyaként kezelni, elkényeztetik, a falkasorrend felborul, és a szőrmók lesz a falkavezér. Ugyanis egy jól felállított hierarchiában a kutya előbb harapja át a saját torkát, mint a gazdinak a kisujját is. Szóval elsősorban az elkényeztetés, és a helytelen falkasorrend a felelős, az meg még rátesz egy lapáttal, hogy a túlszaporítás miatt idegroncs lesz a kutya. Úgyhogy nem a kutyákat kell szidni, ha már valakin ki kell töltened a dühödet, mert nem tudtad megdugni a csajt, hanem a hülye szaporítókat és a hölgyeményt, aki támogatta a szaporítást, azzal, hogy ilyen helyről vette a kutyát, illetve, amiért ilyen kutyát nevelt.

Erről meg ennyit.

És légyszíves legyünk tisztában a fogalmakkal, a tenyésztést és szaporítást illetően.

2016. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Engem is idegesítenek az ilyen nők. Olyan ez számomra, mintha valami pótlék lenne a kutya, szeretethiány, magányosság stb. miatt. Szeretem a kutyákat, kint az udvaron és nem lakásban, hanem háznál. De ezek az ölebes nők ki tudnak akasztani, jegyezd meg náluk mindig a kutya lesz az első, aztán jössz te.
2016. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 neked mi bajod van?

Nem verte ki az asszony (már ha tudod mi az :D) az éjjel a farkad?

Máshol vezesd le a frusztrációdat.

2016. jan. 17. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!