Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 éve vagyunk együtt. Nagyrészt csak ünnepekor gondolunk egymásra. Spontán azért, szoktam rá gondolni. Kis apróságokkal akár, egy egyedi készítésű valamivel, vagy boltban vett aprósággal. Ma beszélgettünk, először azt mondta elvárja, hogy menjünk ide oda. Wellnessezni is mint, a többi nő. Később újra erre került a sor. Utána már azt mondta, nem várja el csak jól esne neki. Mert szerinte, ha elvárná akkor úgy olyan mintha, kényszerből tenném. Azt mondta, ilyen helyekre gondolt. : Együtt bicózni, sétálni, kutyát sétáltatni ingyenes helyekre. Wellnessre vissza, térve azt mondta nem esne neki, jól ha csak én fizetném. Általában felesbe megyünk mindenhova. Szóval azt mondta, hogy felesbe fizetnénk, én az övét ő az enyémet. Az elmúlt párhónapba tényleg nem nagyon mentünk, valahova nagyrészt otthon ülünk és tv-zünk. Kutyát sem sétáltatunk már lassan 1 éve. Anno sokat csavarogtunk együtt, egész reggelig elvoltunk ketten, sétáltunk/beszélgettünk egészen reggelig. Ritkán de szoktunk, együtt sportolni is. Egyszer megbeszéltük hogy együtt sátrazunk, de még nem került rá sor. Amit szoktunk csinálni, szexelni , beszélgetni, tv-ni egyszer kétszer együtt főztünk/sütöttünk. Mint írtam, ritkán ajándékozunk ez alatt a két év alatt, meg tudom számolni hányszor kapott virágot. Azt is mondta, hogy jól esne neki, ha virágot vinnék. (El túlozni sem szeretném, meg becsüli mert még mindig meg vannak, nekik a virágok kiszárítva.) És senkinek, nem engedi hogy kidobja.

2016. jan. 17. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek is jobb lenne, ha kicsit többet gondolnánk egymásra? Az a baj hogy mostanában tényleg el vagyok lustulva.
2016. jan. 17. 20:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyilvanvalo, hogy valamit tenni kell mindkettotoknek, ha egyutt akartok maradni hosszutavon.

A ferjezett baratnom ugyel ra, hogy minden heten legyen egy "randijuk" amikor valamit kozosen csinalnak. Elmennek kirandulni, szinhazba, etterembe stb.

nem azt mondom, hogy draga legyen, lehet egy seta egy kozeli parkban van biciklitura, szankozas ;) barmi.

Azt mondjuk nem ertem miert olyan nagy divat ez a wellnessezes.

2016. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd ossze magad, ha meg akarod tartani, mert igy nem jo neki es ezt erezteti is veled. Ha nem valtozol, keres olyat aki nem tvzessel akarja eltolteni az eletet
2016. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami szörnyen használod a vesszőket!
2016. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!