Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a barátnőm pedig 22. mit gondoltok erről? (működhet hosszútávon)?

Figyelt kérdés
Leszögezném hogy nem hagyom magam befolyásolni mert nagyon szeretem ezt a lányt és hiszek benne hogy működhet csak kíváncsiságból kérem ki mások véleményét.

#szerelem #párkapcsolat #Fura parkapcsolat
2016. jan. 8. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást működhet. De a hátatok mögött biztos sokan mondják majd barátnődre nézve hogy mit akar egy "kisfiútól aki éppen most esett ki a középiskolából".
2016. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem rajtunk múlik, ennek a sztorinak ti vagytok a főszereplői és ti írjátok a forgató könyvet is, úgyhogy csakis rajtatok múlik :)
2016. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Párom 18, én 26. Nálunk működik, mások véleménye meg nem érdekel :) És én vagyok a nő :)
2016. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt 18 eves baratom, amikor 21 voltam. 4 honapig mukodott. A srac nagyon belem volt bolondulva, a szulei is szerettek, de nekem nehez volt elfogadnom, h fiatalabb nalam 3 evvel. En mar egyetemre jartam, o meg akkor erettsegizett. Teljesen mas szinten volt az eletunk.
2016. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Működhet.
2016. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon,hogy mas szinten?igazabol van köztünk nem kis távolság is,ami nyár körül megoldódni látszik.Plusz szülei sincsnek oda a kapcsolatunkér,vagyis próbálnak tőle eltiltani.Elmondasa szerint o is nagyon szeret és hiszek neki.Amikor tudunk találkozunk de egesz nap beszelunk szinte.
2016. jan. 8. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Ugy ertettem, h mas szinten volt az eletunk, h o akkor erettsegizett, en pedig mar egyetemre jartam, ami egyutt jart a feleves 1 honapig tarto vizsgaidoszakokkal, tehat en nem ertem ra vele elmenni bulizni, vagy ide-oda, amikor vizsgaim voltak. Nekem akkor mar nem egy erettsegi utan magat kielni vagyo 18 evesre volt szuksegem, hanem egy komolyabb gondolkodasu vkire, akivel hasonlo beszedtemaink voltak...Persze, erett volt a korahoz kepest a 18 eves srac is, de az eletritmusa es az eletstilusa megis csak mas volt.
2016. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én viszont a 4es ellenpéldáját mutatnám. Mint írtam ő 18 én 26. Én már dolgozom, ő érettségizik. Mégsincs távolság közöttünk. Ő megérti az én kötelezettségem, én is az övét. Mi is távkapcsolatba kerültünk jelenleg, de érettségi után ideköltözik. Az eltérő életszakasz is megoldható, sőt, fel sem tűnik.
2016. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8-as, es miota vagytok egyutt? M ha evek ota, akkor azt mondanam, h okes, persze, mukodhet (amugy sem mondtam azt, h nem, csak azt, h kicsi az eselye). De ha csak par honapja, akkor majd terjunk erre vissza par ev mulva, ha meg mindig egyutt lesztek, okes? ;)
2016. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 év az semmi, ha hasonló a gondolkodásotok, közelít az érdeklődési körötök, és megvan a kémia.
2016. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!