Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, és nem csak: Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, és nem csak: Ez a fürdőruha mamás vagy stílusos?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodom: [link]


És rendelt-e már valaki e-Bayről, megbízhatóak?

Előre is köszi :) 18L


2016. jan. 18. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ruhát veszel neten, ott lehet méretben és anyagban is különbség, szóval ezzel számolj :)
2016. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Utalom az ilyeneket
2016. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább anyukás, fiataloknak a kétrészes jobb szerintem
2016. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira tetszik. Fiataloknak szerintem is jobb a két részes.

E-Bay megbízható, rendeltem már onnan. Viszont én pl. ruhaneműt netről nem vennék, mert nem lehet felpróbálni stb.

2016. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és alaktól függ. Ha van egy kis "rejtegetni valód", akkor jó lehet egy ilyen.

4-es voltam.

2016. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Hát az alakom hasonlít a modelléhez, 175cm 55 kg a hasam picit nagyobb mivel nálam csak oda rakódik, de nyárig dolgozom rajta és inkább választok valamilyen fiatalosabbat :)

2016. jan. 18. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ökörség, hogy fiataloknak jobb a két részes. Nem minden fiatal modell alkatú, ez ugye világos. Olyan fürdőruhát válassz, ami illik az alakodhoz és jól érzed magad benne.

Én vennék egyrészest vagy tankinit és fogok is. Hogy kinek mamás, azt pont sz arom le.

2016. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!