Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi alapján döntenétek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján döntenétek el, hogy újrakezdjétek-e a volt párotokkal?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Azok lehetnek a fontos tényezők, hogy van-e valakim nekem, illetve neki.

Továbbá sokat számít, hogy ki hagyott el kit és mi volt az oka.

Illetve mi változott azóta.


Ezek alapján talán nagyjából el lehetne dönteni szerintem. De a kérdésedre sztem többet kéne írnod arról, hogy mi volt

2016. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs egyikünknek sem senkije, ő szakított, alap dolgokban nem egyezett a nézetünk, sokat vitáztunk. Azért kezdenénk újra, mert még most is szeretjük egymást, és vannak dolgok, amikben változtunk
2016. jan. 18. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlón mentem át én is. Hosszú sztori. Hát nem adnék tanácsot, mert veszélyesnek tartom ilyenben tanácsot adni.


Velem ezt sokszor eljátszotta egy nő. Engem ez spec nagyon megviselt. Azóta meg hiányzik. Így se jó, úgy se jó nekem, de nem én akartam

2016. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Ettem meszet? Nem.

Akkor nem.

2016. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alap dolgokban nem egyezett a véleményetek, ez komoly értékrendbeli különbségeket takar,ha túl nagy ez a szakadék,szükség lehet elvek feladására is.

Erre nem sok ember képes,és nem is szerencsés.

Nagy tévhit, hogy a szerelem mindent megold.

Szerintem ne kezdjétek újra.

2016. jan. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy gyűrűvel jön-e engem visszasírni :D
2016. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!