Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megismerkedésetek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megismerkedésetek után mennyi idővel töltöttétek együtt már a párotokkal a karácsonyt is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnőttként azonnal. Otthonlakó tiniként meg amikor a szülők megengedték.
2015. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi két éve együtt élünk, és a mostani karácsonyt is külön töltjük. Mindkettőnk felé van valamiféle elvárás a család részéről, hogy velük legyünk karácsonykor, amit még talán meg is tudnánk oldani, ha nem ugyanazokon a napokon és nem két külön országban lenne az a bizonyos két család.

De remélem jövőre már meg tudjuk úgy oldani, hogy ne pár nappal a tényleges karácsony előtt legyen egy saját kis külön karácsonyunk (idén ez pl most vasárnap volt), hanem együtt legyünk az ünnepek alatt. Nagyon rossz egy hétre elbúcsúzni egymástól, hogy egyébként együtt élünk, és minden nap látjuk egymást. Mindezt pont a szeretet ünnepén...

2015. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rögtön az első karácsonyt.
2015. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(ami 3 hónap után volt)
2015. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a 2. karácsonyunk, a mostanit sem töltjük együtt.

Majd legközelebb... :)

2015. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több mint három éve vagyunk együtt, idén házasodtunk össze, ez az első ténylegesen is közös karácsonyunk. Az eddigiekbe részben beleszólt az, hogy külön-külön töltöttük az elsőt, akkor még azért az ismerkedős szakaszban jártunk, részben az, hogy egészségügyben dolgozom, ahol ha úgy van, karácsonykor is bent kell lennem.
2015. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt és a 3. évtől karácsonyoztunk először együtt. Az első 2 évben még mindketten otthon töltöttük a Szentestét a családjainkkal és csak másnap találkoztunk egymással (először ő jött át hozzánk 25-én, 26-án meg én mentem hozzájuk, aztán a második évben meg fordítva, akkor én mentem hozzájuk 25-én és ő jött hozzánk 26-án). De a harmadik évben már a barátommal töltöttem a karácsonyt, és szerencsére azóta is minden évben együtt karácsonyozunk. :) Ma is együtt töltjük a Szentestét, holnap pedig együtt megyünk majd családot látogatni ide-oda.


24/L & 28/F

2015. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Koràbbi kapcsolataimnàl soha nem volt ilyen. Afèrjemmel fél éve voltunk együtt amikor jött a karàcsony. Együtt töltöttük , és mindet mióta együtt vagyunk.
2016. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!