Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is előfordult, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is előfordult, hogy a párotokra átragasztottátok a leggyakrabban használt szavaitokat, vagy viselkedéseiteket?

Figyelt kérdés

Amikor valami felbosszant, és nem sikerült már megint. Akkor mindig azt mondom: hát ez a b*sszameg kategória...

Barátnőm is elkezdte :D

Másik ilyen, amikor nincs itthon valami le kell menni a boltba, vagy nem sikerült úgy, azaz oh édes fa(s)zom :D Cenzúra miatt zárójel


Nem vagyok egy taj paraszt, és nem használom olyan gyakran, nem napi szintű dolog ez... mégis ezt a kettőt átvette tőlem, és valamiért mindig röhögök ezen, ha meghallom tőle


Meg persze vannak még apróságok :)


2016. jan. 19. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez elkerülhetetlen, ha valaki sokat van együtt valakivel.
2016. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 1-2 szavamat, mondatomat átvette, és az ezekhez tartozó hanglejtést is.
2016. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legutolsó barátnőm, aki immáron több mint három éve szakított velem, hallomásból tudom róla, hogy a szókincsének jelentős része azóta is szinte totálisan összeegyeztethető az enyémmel. Amikor beszélgetnek vele, a közös ismerőseink szerint olyan, mintha engem hallgatnának. Teljesen úgy beszél, ahogy én. Mindössze fél évig voltunk együtt. Ettől eltekintve gyűlölöm, mint a sz...
2016. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Ez minden kapcsolatnál előfordul,sőt a háziállatok is átvesznek sok viselkedésiformát.
2016. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, van 1-2 apróság amit átvett tőlem

szerintem neki fel se tűnt :D

2016. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen :D ez normális :D és a hangsúly átvétel is :D
2016. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legtöbb kapcsolatban, ahol mindennapi kommunokáció van, elkerülhetetlen :). Nálunk is. Most azt nem írom le, hogy vőlegényemről mi ragadt rám leginkább, mert baromira szalonképtelen és sok ember biztos felháborodna rajta... amikor a gépem szórakozik velem, előszeretettel mondom neki :D. És nálunk sem úgy kell elképzelni, hogy napi szinten szokta mondani, de szokta, és átragadt rám. De pl. a villamos/metró/buszmegállós szóviccei is.
2016. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!