Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznétek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jellemeznétek azt a pasit, aki minden problémát nem válaszolással vagy tiltólistával old meg?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 12:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen az én egyik fiúhaverom is, bár ő meleg. De olyan hisztis ilyen téren, mint egy lány, az neki a megoldás, hogy nem válaszol az üzenetre
2016. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Vagy elérte már, amit akart vagy rosszul fejezi ki magát... Mindkét esetben az a megoldás, hogy többet nem keresed.
2016. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
elérte, amit akart?
2016. jan. 19. 12:26
 4/30 anonim ***** válasza:

Mondhattam én bármit, mindegy volt neki, hogy próbáltam kedves lenni vele és segíteni, mindig én voltam a rossz.

Magában a gerendát sem. :)

Felejtős.

2016. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ostoba hisztis gyökér, aki ezt csinálja.
2016. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az is elég vicces, aki minden problémáját itt akarja megoldani. Az ismerőseinek nem privit küld, hanem kiír nekik ide kérdéseket. Érdekes.
2016. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem tudok Neki kérdést feltenni, mert mindenhol tiltón vagyok :)
2016. jan. 19. 13:38
 8/30 A kérdező kommentje:

Két három tettem fel, amiért tiltóra kerültem:

-Hogyan és mikor szeretnél megismerni, ha ilyen keveset beszélünk? Akkor miért kezdeményezted ezt a kapcsolatot?

1. tiltó

- Nem ülünk le egy kávé mellett megbeszélni, hogy miért viselkedsz így velem?

2. tiltó


28 éves pasi, aki intelligensnek mondja magát! Khm

2016. jan. 19. 13:45
 9/30 anonim ***** válasza:
32%

#7


Én abszolút megértem. Én is ezt szoktam csinálni. Most mi értelme van, ha utána nekiállunk vitázni? Egymást meggyőzni úgysem fogjuk, max sértegetősdi lesz a végére, ha eldurvul. Nekem meg ahhoz, nincs kedvem. Mit vitázzak? Úgyis eldöntötte már amit akar vagy hogy én szemétgenya vagyok, bármi amit mondok, csak tovább erőssíti ezt benne. Úgyhogy ilyenkor viszlát... Egyszerűbb így. Abból már jó barátság, vagy több úgysem lenne.

2016. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Három kérdést tettem fel
2016. jan. 19. 13:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!