Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Az én párom pl. mindent elfelejt, ha megkérem valamire, és ha azt naponta többször is mondom neki egy hónapon át, akkor se csinálja meg, és mikor robbanok, mindig azt mondja, hogy én sose szóltam azért. Ha elmondok neki valamit, bármit, egy perccel később nem emlékszik rá. Mindig megkapom azt, hogy én felejtek el mindent. Meg mindig : MAJD. Mindenre ezt mondja. És mikor szóvá teszem neki, ő van felháborodva, mert elfelejtette, hogy majd megcsinálja.
2016. jan. 19. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az enyém egyáltalán nem ilyen. Nem szokott semmit elfelejteni, figyel arra amit mondok és sok dolgot magától is megcsinál, nem kell utasítgatnom, mint valami kisgyereket.
2016. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem nagyon ismerek ilyet. De attol fugg mit kersz, en se csinalok meg mindent, de arra azt mondom hogy "nem", nem azt hogy "majd".
2016. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok mindent elfelejtek, ezért alap dolgokat is fel szoktam írni, mit kell megcsinálnom másnap stb.

Ezért ha megkérnek valamire inkább azonnal megcsinálom mintsem megígérem aztán elfelejtem és csak az égés van belőle, hogy nem tartottam a szavamat. Mondjuk én a MAJD-ot alapból utálom, nem szeretem halogatni a dolgokat.

Szóval van megoldás a feledékenység ellen, nekem ebből nagyobb gondjaim nincsenek, viszont a lustaság ellen, ha akaratlagosan ilyen, azellen nem tudsz mit tenni.

2016. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az összes férfi elfelejt mindent és az összes nő pedig egyfolytában robban (hisztizik). Ez van. Te sem vagy kivétel!
2016. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő az első barátom akivel összeköltöztem, és nagyon nehéz. Szinte könyörögnöm kell mindenért neki. Az előző barátommal nem éltem együtt, így nem tudom ő milyen lett volna úgy. Tegnap későn végzett a melóhelyén, haza jött melegített magának kajcsit és az asztlnál lábasból evett. Megkértem szépen ne úgy egyen, erre mondta, neki ez így jó,nálunk otthon, meg az ismerettségi körömben, a barátaimnál ilyet még sose láttam. ??? Minden férfi ilyen a kapcsolatában?
2016. jan. 19. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

milyen ostoba általánosítás már ez?

a dolgokat csak az felejti el, aki fél vállról vesz mindent, vagy csak simán leszarja.

2016. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
konkrétan a kéréseid nem érdeklik őt! te sem biztos, hogy annyira :S
2016. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerencsére nem, sőt, van aki teljesen az ellenkezője

de sok ilyet ismerek, az apám is ilyen, így első kézből tudom milyen idegesítő tud lenni (szerencsére már csak ritkán találkozunk, annyi időre meg próbálom nem hagyni, hogy felidegesítsen)

mindig ígérget és halogatja a dolgokat, mindent az utolsó pillanatra hagy

és miért? mert neki így kényelmes, eszébe sincs változni

mástól bezzeg elvárja, hogy első szóra ugorjon és lehetőleg helyette is csináljon meg mindent...

alapvetően nyugodt és türelmes vagyok, de az ilyen viselkedéssel nagyon könnyen fel lehet idegesíteni

szóval én kerülöm az ilyet párkapcsolatban

2016. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen nem becsül meg téged.

Kérdés: miért vagy vele, ha ennyire szrik a kérésedbe?!

2016. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!