Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék a nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt kérnék a nőről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mondtam neki hogy ismerkedhet mással, ha már én is. De azt mondta, ő nem szeretne ismerkedni. Próbáltam egyszer egy hármast össze hozni, de férfival nincsen benne csak nővel.(Kicsit hajlík a nők felé is.) Azt mondta, avval a lánnyal akivel voltuk hármasban, avval benne lenne. De neki, már van barátja, így benne lenne egy négyesbe. De csak úgy hogy én lehetek a másik nővel is. De a férfi nem nyúlhat hozzá, ő nem szeretné ha a másik féfi, hozzá nyulna. Azt engedné, ha egy nő felcsatolhatóssal szexeljen vele. Nagyon csendes, vissza húzódó nő. Elmondása szerint, fél és utána nagyon rosszúl érezné magát, ha más férfivel is szexelne, mert ő nem olyan. Erre az ismerkedős dologra, meg a hármasra azt is mondta, hogy nem mert ő engem szeret. Szóval szerintettek egy ilyen nő, képes lenne a hűségre? Azt is írjátok le, hogy miért nem akarja, ennyire ragaszkodna? Le írok egy kicsit régi dolgot, de úgy gondolom evvel, is szolgálhatnák egy kis információval.


Annó a volt barátja nem kereste 3 hétig kb... És ez a nő már más férfival, csókolózótt. Az előttem lévő, barátja mellet, pedig akart találkozni egy másik férfival. Nekem ezt úgy mondta el, hogy a barátnője mondta hogy ismerkedjen, mert ő jobb férfit érdemelne.


Szóval röviden ennyi lenne, kíváncsian várom hogy mit gondoltok.



2016. jan. 19. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt le felejtettem, hogy mindig mondja ő nem olyan nő hanem rendes,hűséges soha nem lenne képes meg csalni a párját. Azt is mondta, hogy a volt barátai csak kihasználták... De tudok egy olyan szítúációt ahol, ez a lány használta ki a férfit. Még is úgy mondja, mintha ő nem lenne/lett volna ilyenekre képes.
2016. jan. 19. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a nő gondolkodásával van a gond hanem a tiéddel,bár az is furcsa,hogy egy csendes visszahúzódó nő benne lenne a csoportos szexben.Sok itt az ellentmondás.
2016. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam kedves kettes. Pedig sokkak szerint is csendes, vissza húzódó. Lehet hogy aztán, csak nekem mondja közben meg nem lenne, ilyenekre képes. Mondjuk ahhoz képest, hogy vissza huzódó első nap pár óra beszélgetés után, megcsókolta azt a csávót... Akiről írtam... Lehet hogy csak elő adja magát?
2016. jan. 19. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondom,sok az ellentmondás.Idő kell a másik megismeréséhez.:)
2016. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja! igaza van a 2nek. ha valoban csendes visszahuzodo meg veled is szuzies nem hogy csoportos szexben tutira ott legyen. ahoz mar hatalmas bizalom kell egymas fele es ugy latom nallatok meg sem kozeliti azt. boccs en igy latom.
2016. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked, kedves kérdező nem barátnő kellene, hanem egy teve.
2016. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!