Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megjegyzésről?

Figyelt kérdés

"Te egészen más ember Vagy mint aminek először gondoltalak!!"

AZ elmúlt félévben már kétszer is megkaptam ezt az észrevételt érett Nőktől és nem tudom hova tenni.



2016. jan. 19. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tőlük kéne megkérdezni.
2016. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megtettem. Azt mondták, hogy a gesztusaim és a mondanivalóm szerintük nincs szinkronba....ergo színészkedem?!

Pedig ez nem igaz.....

2016. jan. 19. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
haha
2016. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, de érted, ezt akkor is mondhatják, ha elsőre kedvesnek tűntél, de kiderült, hogy egy pszichopata vagy, vagy akkor is, ha elsőre antipatikusnak találtak, de jobban megismerve megváltozott a véleményük. Önmagában erről a mondatról nemigen tudok ennél több véleményt alkotni.
2016. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet pozitív is meg negatív is. Én általában pozitív értelemben szoktam megkapni. Kívülről kis csillivilli sokatbeszélő butácska lánynak tűnök. Közben pedig komolya üzletasszony vagyok, nem kevés értelemmel a fejemben.
2016. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom ,hogy pozitív értelembe mondták, de nem értem miért tűntem ellenszenvesnek. Tudom, hogy senki nem karja megbántani a másikat, de jó lenne tudni.

Mondjuk egy igen nagy darab szakállas ember vagyok, de kenyérre lehet kenni......

2016. jan. 19. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
A külsődből ìtéltek meg és ezért mondták.
2016. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"aminek"? az lenne a véleményem, hogy ez paraszt.


amúgy jól esne, hogy megkedveltek, miután megismertek.

2016. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!