Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt, hogy troll vagy kamus kérdések lennének azok, ahol jó csaj csúnya pasi kapcsolatáról szól a kérdés?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen kérdés van hogy összejöttek ilyen pasival meg szép nők, meg együtt vannak stb stb. És ilyen kérdés kommentjébe általában jön a megjegyzés, hogy troll meg kamu kérdés, tényleg azok lennének?
2016. jan. 19. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
azok hát kamu kérdések ha csak nem gazdag a pacek lásd smuck andor
2016. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és igen szegény a pasi. Olyan hihetetlen hogy valaki egy fiút a bensőért szeretett meg?
2016. jan. 19. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert akik kamunak ítélnek egy ilyen szituációt, valószínűleg saját életükben azt tapasztalták, hogy nincs sikerük a nőknél.

Ennek több oka is lehet, pl hogy olyan felszínes nőkkel ismerkednek, akiknek a külső és a pénz számított, holott rengeteg rendes lány van, akik a figyelmességet, megbízhatóságot keresik, és nem a bunkó nagyképű férfiakat.

2016. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

#2


Most mutass egy HITELES példát mikor a ronda, csóró férfi egy normális vagy akár szép/csinos nővel jött össze. És nem ér, ha a férfi farka +25 centi.


Az egyetlen példa amit tudok és egy köpcös, alacsony, nem éppen szépségideál falusi tanító összejött egy elég gazdag család, tulajdonképp a kor szellemében szép nővel azok a nagyszüleim. 1958 környékén. Hát ez szerény mérleg.

2016. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
75%
Mert fájdalmasabb lenne belegondolni nekik,hogy talán csak bennük van a hiba.
2016. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

#5


Fentről könnyű leugatni, hogy "ha ha hülyék!" (a gazdagok is ezt szokták csinálni mikor nulla empátiával gúnyolódnak a csórókon, mert "ők a hülyék" - igaz olya pofátlan rendszert alkotnak ahol 62 ember gazdagabb mint 3.500.000.000 együttvéve szóval jó kis fair rendszer.

2016. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert élőben soha, sehol nem láttunk ilyenre példát.
2016. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már jöttem össze csúnya pasival. Tényleg vészesen ronda volt, nem csupán átlag alatti. És nem, gazdag sem volt (buszjegyre sem volt pénze), és a farka sem volt nagy. Szimplán azt hittem egy ideig, hogy ő a lelki társam, és végre éreztem, hogy valaki tényleg szeret (fiatal voltam akkor még, és előtte nem szeretett senki), és mindent meg akartam adni neki, amit csak tudok.
2016. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Sok a megkeseredett irigy ember,ennyi.
2016. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

#8


Kár, hogy igazolhatatlan a történet :(

2016. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!