Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas nők (175-180 cm vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők (175-180 cm vagy felettiek) általában csak tőlük magasabb férfiaktól kapnak ismerkedési, kezdeményezési ajánlatokat?

Figyelt kérdés

Én 2 méteres férfi vagyok és ismerkedtem már vegyesen 155 cm és 185 cm között sok fajta lánnyal, de azt vettem észre, hogy a magasabb lányoknak kevesebb ismerkedési opciójuk van, kevesebb férfi közül válogathatnak.


Egy 160 cm-es lányhoz odamegy ugyanúgy egy 170 cm-es és egy 190 cm-es fiú is (magyarul a férfiak legtöbbje), de egy mondjuk 180 cm magas lányhoz csak az ettől magasabb fiúk.


Ha ez általában nem így van, azt is meghallgatom csak én eddig ezt vettem észre néhány példa alapján.


2016. jan. 19. 18:42
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

ha olyan jelzést küld a lány akkor a kisebb is ráhajt.

Én a magasságomat sosem tekintettem hátránynak párválasztás terén.

2016. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha, sajnos nem így megy.

Számtalan nálam alacsonyabb, jóval alacsonyabb férfi próbálkozott már nálam.

178 cm vagyok és egy fejjel kisebb férfi is hívott már randira. Soha nem értettem, hogy ezek mit képzelnek.


Valaki alacsony fèrfi magyarázza màr el, hogy ilyenkor mir éreznek amikor 20 centivel magasabb lánynál próbálkoznak.

2016. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is környékezett már meg alacsonyabb férfi, de én nem tudtam ezen soha túl jutni :) Minden rosszindulat meg mit képzel nélkül, de nem tudtam volna rá úgy tekinteni mint egy velem egy magasra pl.De szerintem a férfiak nagy részét ugyanúgy frusztrálja, ha ők az alacsonyabbak, tehát ez vica versa... És igen ebből a szempontból mindig nehezebb volt, de végül megtaláltam akit kerestem :)
2016. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért érdekelnek csak a magas lányok, valahogy igazságtalannak érezném, ha a szűkebb célcsoportjuk tagjaként az alacsonyabbakra hajtanék, akiknek nagyobb a célcsoportjuk :D Elég hülyén hangzik, de nem baj :D

Persze a magasak sokkal jobban is tetszenek.

2016. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a magas pasikat,de minden barátom kisebb volt nálam.175 centi vagyok.
2016. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy volt főiskolai évfolyamtársnőm, aki magasnak számít, és mégis egy nála látványosan alacsonyabb pasival hozta össze az élet és évek óta boldogok együtt. Van, aki nyitott erre, van, aki nem, ez annyira egyedi, csak az érintetteken múlik. Persze, szokatlan, de ha nekik jó, nem számít más.


Anyukám mesélte, hogy a családjukban volt egy pár, ahol szintén a nő volt a magasabb, de nem tudom, mennyivel, én nem ismerem őket személyesen, már felnőtt gyerekeik vannak. Régen őket is piszkálták ezzel, aztán lerázták a piszkálódókat azzal, hogy az ágyban nem látszik.


Tulajdonképpen senkinek semmi köze hozzá, hogy ki milyen magasan milyen magas emberrel van együtt. Van, aki erre nyitottabb, van, aki arra, nem vagyunk egyformák. Az én példáimból kiindulva van olyan magas nő, akinek bejönnek a nála alacsonyabbak is adott esetben és a párjukat sem feltétlenül zavarja (gondolom, nem kezdtek volna velük, ha zavarná őket).

2016. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3 centivel magasabb vagyok mint a párom, L26

én is szeretem a magas pasikat, de vhogy mindig alacsonyabbak udvaroltak, így hát őt választottam

2016. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam vegyes volt, próbálkoztak nálam jóval alacsonyabbak és magasabbak is. Sajnos vagy nem, én is azok közé tartozom a 182 cm-mel, akik fesztelenebbül tudnak ismerkedni egy magasabb férfival (aki mellé akár magassarkút is fel lehet venni). Jobban elengedem magam. Ezért aztán sok negatív véleményt kaptam arról kisebb egyénektől, milyen felszínes vagyok.


Mivel automatikusan egy bizonyos "szint" felett keresgetek, nekem nem tűnik fel annyira, hogy kevés lenne a lehetőség, mert őket szúrom ki. Persze magában azért az kevés. 22/N

2016. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!