Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak van barátnője és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak van barátnője és közben velem akar együtt lenni! Vagyis megakarja csalni az én kapcsolatom a megcsalása miatt ért végett nem hiszem hogy jól esne a csajnak ha megtudná. De szerintetek legyek benne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen benned annyi tisztelet a másik csaj iránt ismeretlenül is, hogy nem mész bele. 27L
2010. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ponnt uygan ebben a helyzetben vagyok.. Mikor elsőzör taliztunk hagytam h megcsókoljon meg táncoltunk(bulizni voltunk), de utána elmodntam neki, hogy ez így nem fog működni. Szerintem nincs annál aljasabb, ha elcsábítod, ermt úgyis csak kalandra kellesz neki és gondolj bele, ha te elnnél a abrátnője téged is megcsalna és akkor mennyire rosszul esne..
2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!