Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek "véletlen" érintések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek "véletlen" érintések vagy csak szándékosan lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Egy baráti társasággal összejárunk (mindenkinek családja van kivétel nélkül). Az egyik barát(a férjem barátja, én általa ismerem) már többször hozzám ért, de úgy, hogy nem tudom eldönteni, hogy ezt most direkt csinálja vagy véletlen, ha egyáltalán lehet ezt véletlen. Ha hozzánk jön, mindig kezetfog velem, de úgy mintha soha nem akarná elengedni a kezem(kissé vicces is mert szinte kirángatom a kezem a kezéből)... Engem taszít ez az egész, és már ott tartok, hogy menekülök előle, ha felém tart, és rá sem nézek, csak nehogy közeledjen.

2016. jan. 20. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkivel szereti a testkontaktust, vagy csak kifejezetten veled?
2016. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt még nem figyeltem meg!
2016. jan. 20. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor figyeld meg. Lehet, hogy ő alapvetően ilyen típusú ember.
2016. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek volt ilyen problémája. Suliban veszek elő egy füzetet a táskából, és fordulok a tőlem 120°fokra levő 190 centi magas haveromhoz, hogy odaadjam neki. Na az illető éppen a látómezőmbe esett amíg elfordultam a füzettel, és megkaptam hogy a melleit bámulom. Vagy épp a mittoménki seggét ugyanígy. Meg hogy én egyfolytában követem suliban. (Osztálytárs, tehát az órák 90%-a vele volt :D ). Vagy ha csináltam csoportképet, tájképet, és ő háttal volt, akkor a seggét fotóztam. Ha előlről, akkor a mellét :D


Na ha ebbe nem esel bele, akkor nézd meg hogy másokkal is ezt csinálja-e.

2016. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!