Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet nyelv? Vajon melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet nyelv? Vajon melyik is lehet neki?

Figyelt kérdés

Miből tudhatom meg hogy mi lehet, a szeretet nyelve? Lehet több szeretet nyelve is? Még azt kérdezném, hogy ilyenkor minden találkozásnál szeretet nyelvén kell hatnom-rá? Remélem értitek...


Azt nem tudom hogy hogyan miként, tudnám pontosan kideríteni. Kérdezem meg tőle? Esetleg figyeljem a reakcióját?


Le írom amiket eddig tudok...


Nagyon tud örülni egy apró ajándéknak is. Ilyenkor megpuszil,megölel, mosolyog és megköszöni.


Sokat találkozunk, de ebből nem hinném hogy ez lenne neki. Elmondása szerint igényli a találkozásokat. Sokat beszélgetünk egymással, szeretne kis programokat is. Sétálni, kutyát sétáltatni. Fizetős dolgokat is felhozta, amivel semmi baj sincsen. Elmennék én is ilyen helyekre, úgy sem voltam még... És mindent felesben szoktunk fizetni, ezek is úgy lennének.


Ha esetleg nem ölelem meg mondjuk csak ő. Akkor kérdezi, hogy miért nem ölelem meg? Szereti ha simogatom a hátát, combját, a kis nyakát, arcát is.


Szívességek uhh hát erről sokat nem tudok mondani. Nem nagyon szokott meg kérni, ritkán hogy hozzak esetleg egy zsepit. Ha elromlik valami, ami férfi munka arra meg szokott kérni. Számomra jó érzés, hogy segíthetek amúgy is imádok szerelni/bütykölni. A reakciói nem olyan meg győzőek mint, a kisebb ajándékoknak meg amit, most fogok le írni.


Azt vettem észre, jól esik neki egy szép szó. Önbizalom hiánya miatt is. (Remélem evvel a következő, dologgal is jó információval tudok szolgálni.) Próbál az élet területén mindenhol megfelelni, munkahelyen is és úgy vettem észre, hogy dolgozik azért, hogy elismerjék hogy jó munkát végez. Kaja készítésénél is kérdezi, hogy na milyen?


Azt vettem észre, ha bókolok vagy megdicsérem valamiért, nagyon aranyosan és szépen tud nézni rám. Van hogy mosolyog és akkor azt mondja" jaj ezt csak úgy mondod, biztos? Tényleg" és ilyenkor oda bújik hozzám.



2016. jan. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy? :D láthatóan érzed, mi az, aminek örül :D csináld továbbra is ezeket a dolgokat, ha boldoggá akarod tenni :D
2016. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Toltesd ki vele a tesztet "viccbol"
2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet ??? :D
2016. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túldramatizálni,legyél kedves,figyelmes,törődő.

Ennyi.

2016. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

annyira jo olvasni egy ferfitol, hogy ennyire torodik a baratnojevel!

Szerintem egyebkent az osszes dolog amit leirtal figyelemremelto, es biztos o is becsuli ezeket. De szerintem siman meg is kerdezheted ha ugy erzed keves.. 20l

2016. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van egy (valószínűleg több is) teszt arra, hogy milyen a te szeretetnyelved:

[link]


ezt kitöltetheted vele, hogy megtudd a válaszát és akár még meglepetések is érhetnek (engem ért, mikor kitöltöttem). de ezek nem egzakt dolgok. nagyon sok mindentől függ, hogy épp mire hogyan reagál az ember. nem biztos, hogy érdemes túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítani a szeretetnyelveknek. érdemes ismerni őket és figyelni rá, hogyha pl. valamelyik nem annyira mozgatja meg, akkor azt talán kevésbé erőltetni, amit szívesebben fogad, arra nagyobb hangsúlyt fektetni. de ettől még nem érdemes nagyon egyik vagy másik irányba eltolódni, csak mert úgy gondolod, hogy az az ő szeretet nyleve. a legfontosabb az egyensúly és harmónia.

2016. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!