Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz ha egymásba szerettek valakivel, ahol a ferfi foglalt? Van kicsi gyerek is, de nagyon boldogtalan, válni szeretne?

Figyelt kérdés
Csak a nő nehezíti a valast? Van egyáltalán aki várt ilyen helyzetben,és végül párja lett az addig nős ferfinak? Nincsen köztünk semmi testiség,csak mindketten vagyunk egymásra. Azt állítja hogy elválnak de nem letezik ilyen dologbol kapcsolat? Ja igen,kb mennyi idő után?
2015. dec. 23. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
HAHAHAHAHAHAHA. Dehogy fog elválni, ne áltasd magad! Van kicsi gyerek, anyuka most nem olyan feszes, kell addig valaki a görénynek, akit kúrhat.
2015. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus szerető szerző duma... undorito féreg es te se vagy különb ha arra vágysz hogy a kicsi csonka családba noljon fel
2015. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Van, amikor ez csak duma, én megmondanám, hogy megvárom a válást, addig ne akarjon semmit. :-)
2015. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha már ismerkedésnél elmondja, hogy nős, nálam kizáró ok, tehát nem fogok annyira mélyen belemenni a dologba, hogy beleszeressek.

Ha együtt lennénk egy ideje, és akkor közli, akkor véget vetek a dolognak és megszakítok vele minden kapcsolatot.

Bár már egyébként sem ismerkedek senkivel. Ha új munkatárs jön, vele is max baráti a kapcsolatom, de ezzel vigyázok, volt aki eleinte barátkozni akart, aztán kijelentette hogy viszonyt akar velem. Kösz nem.

2015. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Kettes, te milyen ostoba vagy! A kérdező nem azt írta hogy arra vágyik, hogy a gyerek csonka családban nőjön fel, de ha már a férfi közölte, hogy boldogtalan és válik azt éppen megvárhatja, nem? Így is becsülendő, hogy nem ment bele szeretői kapcsolatba.
2015. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Annyiszor meghallgatnám ilyenkor anyu verzióját is! :D


Szegény, boldogtalan apuka, máris fut, hogy megvigasztalódjon valaki lábai közt...

2015. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvárnám a válást, de minimum a rendes szétköltözést és a válókereset beadását, majd a papírt, amit a bíróságtól kap és rajta van az időpont. De egy darabig biztosan meghúznám magam, hogy kíméljem a gyereket.

Velem a párom a második randin közölte, hogy papíron még házas (szerencsére gyerek nincs), már beadták a válókeresetet, minden ki van fizetve, hónapok óta külön élnek, csak a bíróság, mivel nyári szünetet tart, csak szeptemberre adott időpontot... De én is szkeptikus maradtam, ameddig meg nem bizonyosodtam arról, hogy ez tényleg így van, és még úgy is fura és kényes volt a szituáció, meg volt egy-két kínos percünk is.

Úgyhogy tényleg azt javaslom, csak akkor, ha papír van arról, hogy be van adva a válókereset, külön költöztek, akkor gyere vele össze, de a gyerek miatt legalább addig kellene várni, ameddig ténylegesen elválnak. Tudom, saját tapasztalatból, gyerekként mennyire nyomorult érzés tudni, hogy az egyik szülő mást szeret. Úgyhogy ő az első, és csak utána jöttök ti.

Szerető pedig ne legyél!

2015. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Csillagom, feltetted már magadnak a kérdést, hogy ha a szívszerelmed olyan durva boldogtalan a felesége mellett, akkor miért élnek rendszeresen nemi életet? Miért vállaltak alig egy éve kisbabát, aminél jobban semmi nem köt össze két embert? Ha el akarna válni, akkor miért az asszonnyal karácsonyozik otthon, amíg te egyedül szűkölsz otthon? Mennyire szerethet téged az a férfi, aki igyekszik belerángatni a kapcarongy szerepébe?
2015. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
"Miért vállaltak alig egy éve kisbabát, aminél jobban semmi nem köt össze két embert? " - Ez marhaság, nagyon sokan csak ürügyként, eszközként használják a gyereket, ők vajon belegondolnak abba, mekkora teher ez a gyereknek, miközben a kedves szülők folyamatos veszekedésben élnek? Én gyerekként megtapasztaltam, milyen feszült családban felnőni, a gyerek nem lehet eszköz, és egy utolsó féregnek tartom, aki a gyereket használja arra, hogy megtartson egy kapcsolatot...
2015. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
8-as: nálunk a kisbaba nem rendszeres nemi életből született hanem véletlenül amikor már a válást fontolgattuk. Ez semmit nem jelent, ha valamit akkor felgyorsítja a már megállíthatatlan széthúzást.
2015. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!