Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra zavaró a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra zavaró a kopaszodás ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

24 éves koromra észrevehetően kopaszodom, ha ránézek 3-4 évvel ezelőtti képeimre, konkrétan elszomorodom. Nagyjából 30-nak nézek ki. Minden reggel negatív benyomással indul, mikor belenézek a tükörbe.

Persze lehet, hogy csak én stresszelem túl, de az önképemen is sokat rontott a dolog, sokkal öregebbnek látom magam a koromnál.

Tudom, nem tehetek/tehetünk róla, de ettől még fáj a különbség és az elmúlás... (vagy csak én érzem annak?)


2016. jan. 21. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én jobb szeretem a teljesen kopasz fejet, mint azt ha a fejet búbján van egy folt, vagy csak körben van hajad és középre fésülöd, na az számomra illúzió romboló :D

De egyébként nem ez a döntő érv ismerkedéskor.

2016. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lehet ellene tenni nézd:

[link]

Tehát keress egy fodrászt, amúgy a teljes kopaszság tényleg kevésbé zavar mint a kopaszodás.

De összességében nem ez dönt nálam.

2016. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádom a kopasz férfiakat, nagyon vonzódom hozzajuk.

Ahogy a tobbiek is irtak, a kopasz folt zavaró. Volt ilyen párom, persze igy is szerettem, de Sosem értettem , miert nem tolja le az egészet.

2016. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem ez semmiben nem befolyásolt soha. Attól is függ, hol és hogyan kopaszodsz, de gondoltál már rá, hogy az egészet leborotváld? Vagy az nagyon drasztikus lenne? Esetleg pár milliméteres haj?
2016. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. De vajon téged zavarna-e ha a lány kövér lenne, vagy csúnyácska az orra, füle, fogsora? Képes lennél elfogadni a másik szépségibáit vagy csak a tiedet fogadják el?
2016. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy pluszpont, de nem kizáró ok. Jó csaj vagyok, és az én barátom is erősen kopaszodik.
2016. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!