Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavaró, ha egy srác az együtt töltött éjszaka során telif*ngja a lakást?

Figyelt kérdés
Ugye amikor nap közben betolta azt a jó kiadós chilisbabot, nem biztos, hogy gondolt rá, mi lesz majd este... és ha valakire könnyen rájön, azért talán meg lehet érezni. Szolidan lehet mosolyogni és azt mondani, hogy "ablakot nyitok, egy pillanat" viszont érdekelne mit szól hozzá a kedves hölgy (főleg ha az ő lakásán történik).
2015. dec. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most így vacsoratájt, elolvastam, majdnem megfulladtam a röhögéstől, miközben eszem a finom bundáskenyeret. :D

Hála az égnek, még nem fingottam tele egy nő lakását sem.

Elég ha néha nem bírom visszatartani szex közben. De azon lehet mosolyogni.

2015. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
fingorászni jó dolog :)
2015. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Jön majd a lepontozás meg az egyéb dolgok.

Engem egyáltalán nem zavarna.

Nem vonz, nem fétis, semmi ilyen... hidegen hagyna.

2015. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendeznék vele fingóversenyt.

De komolyan, ha őt nem zavarná.


Fingorászni jó buli.

2015. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na de azért nem mindegy hogy olyan büdös-e hogy a hajad is berasztásodik tőle, vagy sem. :D

Kiadós, húsos, káposztás, lilahagymás kaja, vagy lencsefőzelék, azért eléggé undorítóan-émelyítően bödös tud lenni.

2015. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!